A Fruits


1,35€
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Champion  , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam so..
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Champion &...
1,66€
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Nīderlande, Šķirne Jonagored. , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam so..
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Nīderlande, Šķirne Jonago...
0,93€
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Paula Red. , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Paula Red....
3,98€
Ananass 1gab,  Izcelsmes valsts: Kostarika , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī..
Ananass 1gab,  Izcelsmes valsts: Kostarika , piegādā SIA A Fr...
0,58€
Apelsīni 1gab ( šķirne Navel, ) no Ēģiptes, piedāvā SIA A Fruits.Svars: 300gr (+/- 30gr) Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam so..
Apelsīni 1gab ( šķirne Navel, ) no Ēģiptes, piedāvā SIA A Fruits.S...
10,59€
Ikdieniškais augļu komplekts, piemērots ģimenēm, kas iknedēļu savā uzturā lieto daudz svaigu augļu. Šis ir izdevīgs piedāvājumu, ar sulīgiem un vitamīniem bagātiem augļiem no visas pasaules..
Ikdieniškais augļu komplekts, piemērots ģimenēm, kas iknedēļu savā...
1,20€
Banāni 3gab. Izcelsmes valsts: Kostarika, piedāvā SIA A Fruits.Svars: 350gr +/- 30gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Banāni 3gab. Izcelsmes valsts: Kostarika, piedāvā SIA A Fruits.Sva...
0,46€
Citrons 1gab ( Primafiori) Izcelsmes valsts: Turcija. Izplatītājs -  SIA A Fruits.Svars: 185 gr +/- 20gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi,..
Citrons 1gab ( Primafiori) Izcelsmes valsts: Turcija. Izplatītājs ...
0,85€
Greipfrūts 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piegāda-  SIA A Fruits.Svars: 560gr (+/- 40gr) Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc ..
Greipfrūts 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piegāda-  SIA A ...
1,39€
Gurķi pusgarie, gludie 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija,  piegādā izplatītājs - SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Gurķi pusgarie, gludie 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija,  pieg...
0,95€
Jaunie kartupeļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Maroka, piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sorti..
Jaunie kartupeļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Maroka, piegād...
0,49€
Jaunie dzeltenie sīpoli , 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tā..
Jaunie dzeltenie sīpoli , 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija...
0,97€
Kabači 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piedāvā SIA A Fruits.Svars: 280 gr +/- 30gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Kabači 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piedāvā SIA A Fruits.Svar...
1,10€
Kāļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Latvija , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam pie..
Kāļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Latvija , piegādā SIA A Fr...
0,97€
Ķīnas kāposts. Izcelsmes valsts: Polija, piegādā SIA A Fruits.Svars: 750gr+/- 50gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimen..
Ķīnas kāposts. Izcelsmes valsts: Polija, piegādā SIA A Fruits.Svar...
1,49€
Kivi 500gr iepakojumā . Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam š..
Kivi 500gr iepakojumā . Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā SIA A F...
1,29€
Kokosrieksts 1gab,  Izcelsmes valsts: Ziemeļkaula krasts ( Rietumāfrika)  , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši t..
Kokosrieksts 1gab,  Izcelsmes valsts: Ziemeļkaula krasts ( Ri...
0,55€
Laims 1gab (2.šķira)  . Izcelsmes valsts: Meksika, piegādā SIA A Fruits.Svars: 60gr +/- 10grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Laims 1gab (2.šķira)  . Izcelsmes valsts: Meksika, piegādā SI...
4,87€
Melone Dzeltenā 1gab  . Izcelsmes valsts: Brazīlija, piegādā SIA A Fruits.Svars: 2.5kg  +/- 250grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši t..
Melone Dzeltenā 1gab  . Izcelsmes valsts: Brazīlija, piegādā ...
2,55€
Nektarīni 500gr  Izcelsmes valsts: SP , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī brīž..
Nektarīni 500gr  Izcelsmes valsts: SP , piegādā SIA A Fruits....
1,10€
Paprika dzeltena 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā SIA A Fruits.Svars: 250gr +/- 50gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāp..
Paprika dzeltena 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā S...
0,98€
Paprika sarkānā 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā SIA A Fruits.Svars: 250gr +/- 50gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpē..
Paprika sarkānā 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā SI...
1,22€
Puravi , 500gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Nīderlande  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 500grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Puravi , 500gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Nīderlande  , pi...
0,99€
Redīsi 300gr, Izcelsmes valsts : Itālija, Piegādā: A fruitsUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī brīžā sezon..
Redīsi 300gr, Izcelsmes valsts : Itālija, Piegādā: A fruitsUzturā ...
1,39€
Salāti "Iceberg" 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piegādā SIA A Fruits.Svars: 450grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Salāti "Iceberg" 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piegādā S...
1,35€
Salāti mix 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija. Piegādā: SIA A FruitsUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvā..
Salāti mix 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija. Piegādā: S...
1,35€
Salāti Rukola 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā - SIA A FruitsUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam pie..
Salāti Rukola 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā...
0,89€
Sarkanais kāposts 1gab,  Izcelsmes valsts: Nīderlande, piegādā SIA A Fruits.Svars: aptuveni 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc sa..
Sarkanais kāposts 1gab,  Izcelsmes valsts: Nīderlande, piegād...
1,09€
Selerijas sakne, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Selerijas sakne, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , ...
1,15€
Selerijas kāti 1gab   Izcelsmes valsts: Spānija  , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam pi..
Selerijas kāti 1gab   Izcelsmes valsts: Spānija  , piegā...
1,05€
Sēnes Šampinjoni 250gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Lietuva, piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam p..
Sēnes Šampinjoni 250gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Lietuva, pieg...
0,79€
Sīpoli sarkanie, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Sīpoli sarkanie, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , ...
1,39€
Spināti, baby  125 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā SIA A Fruits.Svars: 125grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāp..
Spināti, baby  125 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Itā...
2,45€
Tomāti sarkanie ķerkaros, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Spānija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši t..
Tomāti sarkanie ķerkaros, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Spānij...
1,49€
Tomāti ķiršu sarkanie 250gr . Izcelsmes valsts: Spānija,  piedāvā SIA A Fruits.Svars: 250grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam ..
Tomāti ķiršu sarkanie 250gr . Izcelsmes valsts: Spānija,  pie...
2,05€
Gaišās vīnogas 500gr iepakojumā, Izcelsmes valsts: Indija , piegādā SIA A Fruits.Svars: 500grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sor..
Gaišās vīnogas 500gr iepakojumā, Izcelsmes valsts: Indija , piegād...
2,11€
Vīnogas Red Glob 500 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Peru, piegādā SIA A Fruits.Svars: 500grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc sav..
Vīnogas Red Glob 500 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Peru, ...
3,00€
Ziedkāposti 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija ,  piegādā SIA A Fruits.Svars: 750gr +/- 100grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam s..
Ziedkāposti 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija ,  piegādā SIA A ...
Rāda no 1 līdz 38 kopā 38 (Kopā lapu - 1)