Absolūts Ēd


3,20€
Biešu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ta..
Biešu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasū...
4,20€
BIO Baltandas pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificē..
BIO Baltandas pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts...
3,20€
BIO Balto sīpolu pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktī..
BIO Balto sīpolu pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pa...
4,20€
BIO Gārsas pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecība ir bioloģiski sertificēt..
BIO Gārsas pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd...
4,20€
BIO Kabaču pulveris 60gr iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecība ir bioloģiski sertificēta un..
BIO Kabaču pulveris 60gr iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pas...
3,20€
BIO Ķiploku pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi da..
BIO Ķiploku pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtīj...
BIO Mikrozaļumu komplekts
sale
3,79€ 3,87€
BIO Mikrozaļumi no Absolūts Ēd.Komplektā ietilpst: BIO zirņu,  BIO redīsu sarkanie un BIO saulespuķu mikrozaļumiLietošana: iesakām tos pievienot salātiem, sviestam, maizītēm vai  biezp..
BIO Mikrozaļumi no Absolūts Ēd.Komplektā ietilpst: BIO zirņu, &nbs...
4,80€
BIO Rabarberu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificē..
BIO Rabarberu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts...
4,20€
Gaileņu pulveris 20 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ..
Gaileņu pulveris 20 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pa...
4,20€
Jāņogu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un t..
Jāņogu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pas...
4,95€
Melleņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi darbojas sa..
Melleņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr ...
Mikrozaļumu komplekts 10gab
sale
12,50€ 12,90€
Mikrozaļumu komplekts ar 10 dažādiem zaļumiem. Ja vēlies konkrētus zaļumus savā kastē, apstiprinot pasūtījumu komentārā raksti, kādus mikrozaļumus vēlies, vai atsūti e-pasta vēstulē mums...
Mikrozaļumu komplekts ar 10 dažādiem zaļumiem. Ja vēlies konk...
4,90€
Upeņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi darbojas saim..
Upeņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr ie...
1,29€
BIO Zirņu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd.Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes s..
BIO Zirņu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Abso...
1,29€
BIO Redīsu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd.Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes ..
BIO Redīsu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Abs...
1,29€
BIO Sinepju mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd.Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru, tie iederēsies kā lielisks d..
BIO Sinepju mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Ab...
1,25€
BIO Brokoļu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd.Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes..
BIO Brokoļu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Ab...
1,29€
BIO Saulespuķu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd.Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru.Absolūts ēd ir Lipsku ģime..
BIO Saulespuķu mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola -...
1,29€
BIO Rukolas mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd. Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru.Absolūts ēd ir Lipsku ģimene..
BIO Rukolas mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Ab...
4,20€
BIO Lapu kāpostu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertif..
BIO Lapu kāpostu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absol...
3,20€
Nātru pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ta..
Nātru pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasū...
Rāda no 1 līdz 21 kopā 21 (Kopā lapu - 1)