AKCIJA!!!
3,89€
Ābolu - cidoniju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, ..
Ābolu - cidoniju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais...
3,98€
Ananass 1gab,  Izcelsmes valsts: Kostarika , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī..
Ananass 1gab,  Izcelsmes valsts: Kostarika , piegādā SIA A Fr...
3,90€
BIO Bumbieru - plūmju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļāis grozs. 'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku..
BIO Bumbieru - plūmju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Z...
3,90€
Bumbieru - rabarberu ievārījums 300gr iepakojumā no Z/S  "Drapmaņi"...
Bumbieru - rabarberu ievārījums 300gr iepakojumā no Z/S  "Dra...
3,90€
BIO Bumbieru - kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skuje..
BIO Bumbieru - kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Z...
3,90€
BIO Egļu jauno dzinumu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Sīrups lieliski noderēs klepus ārstēšanā un imunitātes stiprināšanā. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vi..
BIO Egļu jauno dzinumu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
3,59€
BIO GHI sviests 200ml iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pi..
BIO GHI sviests 200ml iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta....
2,15€
BIO Grūbas 500gr iepakojumā  no Super Garden. Super Garden ir Latvijā radīts uzņēmums, lai klientiem piedāvātu visu to labāko, ko daba mums sniedz.  Produkti no visas pasaules ar ..
BIO Grūbas 500gr iepakojumā  no Super Garden. Super Gard...
9,69€
BIO Jēra maltās gaļas masa 500gr vakuuma iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku..
BIO Jēra maltās gaļas masa 500gr vakuuma iepakojumā no SIA Abova, ...
0,80€
Bioloģiski audzēta piparmētra buntē no z/s Ieviņas...
Bioloģiski audzēta piparmētra buntē no z/s Ieviņas......
3,90€
BIO Plūmju - ābolu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes..
BIO Plūmju - ābolu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
3,90€
BIO Plūmju sīrups 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, ..
BIO Plūmju sīrups 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&nb...
5,89€
BIO Plūmju sula, bez cukura 1l iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu..
BIO Plūmju sula, bez cukura 1l iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gr...
3,90€
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs apvieno vairakas zemnieku saimniecības no Vidzemes, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, augļu un zaļumu audzēš..
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Groz...
3,79€
BIO Priežu čiekuru sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiski sertificētus dārzeņus, s..
BIO Priežu čiekuru sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais G...
3,79€
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļais Grozs".Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, dārzeņu, salātu, zaļum..
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļ...
9,45€
Bioloģiski ievākts dažādu ziedu putots medus 0.350 kg stikla iepakojumā no bitinieka Edmunda Bukša, kurš bišu stropus tur Baltinavas novada pļavās. ..
Bioloģiski ievākts dažādu ziedu putots medus 0.350 kg stikla iepak...
3,52€
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. sa..
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no koop...
3,90€
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dārzeņu audzēš..
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatī...
3,55€
Bioloģiskas vistu olas 10 gab. iepakojumā (M/L izmēra) no saimnieces Ilzes Bērtiņas. ..
Bioloģiskas vistu olas 10 gab. iepakojumā (M/L izmēra) no saimniec...
1,85€
Dzeramais : kumelīšu - rabarberu dabīgs tējas dzēriens 500 ml TetraPak iepakojumā. Gatavots galvenokārt no Latvijā iegūtām izejvielām.SIA Dabas dots ir veselīgu un ..
Dzeramais : kumelīšu - rabarberu dab...
4,20€
Gaileņu pulveris 20 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ..
Gaileņu pulveris 20 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pa...
10,78€
Jēra gaļas šašliks 600gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Jēra gaļas šašliks 600gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi...
3,32€
Jēra hamburgeri 270 gr iepakojumā  no SIA IDZ zīmola "Sidrabjērs" . ..
Jēra hamburgeri 270 gr iepakojumā  no SIA IDZ zīmola "Sidrabj...
5,39€
Jēra ribiņas garšvielās 500 gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Jēra ribiņas garšvielās 500 gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"...
10,29€
Jēra šašliks ābolu sulā 600gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Jēra šašliks ābolu sulā 600gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"....
0,49€
Loki 100gr  no z/s Baltās Anemones, Bauskas novadā. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, zaļumu un ogu audzēšanu...
Loki 100gr  no z/s Baltās Anemones, Bauskas novadā. Saim...
2,45€
Paipalu olas 18gab no z/s Rīta Putni. ..
Paipalu olas 18gab no z/s Rīta Putni. .....
4,90€
Upeņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi darbojas saim..
Upeņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr ie...
4,95€
Vārīts iebiezinātais piens "Pasaka"  620gr iepkojumā. 'Magmum" gatavo vārītu iebiezināto pienu ar cukuru. Produkts tiek gatavots Latvijā un tikai no Latvijas piena. Tas ir dabīgs produkts u..
Vārīts iebiezinātais piens "Pasaka"  620gr iepkojumā. 'Magmum...
z/s Kaņepītes Komplekts
Jaunums
5,36€
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg , BIO Šķeltie zirņi iepakojumā 500gr iepakojumos no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Pērkot produktus k..
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu ...
1,29€
BIO Sinepju mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Absolūts ēd.Mikrozaļumus iesakām pievienot salātiem, biezpienam vai uz maizītes ēdot ar svaigo sieru, tie iederēsies kā lielisks d..
BIO Sinepju mikrozaļumi no Lipsku ģimenes saimniecības zīmola - Ab...
6,45€
100% Smiltsērkšķu sula 750ml iepakojumā. No Latvijas uzņēmuma Green Hive.Uzņēmums "Green Hive" atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī pārliecība tiek ielikta visā ražošanas procesā, tā parādot savu d..
100% Smiltsērkšķu sula 750ml iepakojumā. No Latvijas uzņēmuma Gree...
Rāda no 1 līdz 33 kopā 33 (Kopā lapu - 1)