Svaigi dārzeņi

Svaigi dārzeņi
0,39€
Bietes 1kg iepakojumā  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Vamieras novadā.Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Bietes 1kg iepakojumā  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Vamieras n...
0,59€
BIO bietes 500gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pi..
BIO bietes 500gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. ...
0,89€
Bioloģiski audzēti kāļi 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir kooperatīvs, kurš apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiski sertificētus ..
Bioloģiski audzēti kāļi 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gro...
0,55€
BIO kartupeļi 1kg iepakojumā, šķirne Bella Rosa, no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošan..
BIO kartupeļi 1kg iepakojumā, šķirne Bella Rosa, no z/s Ieviņas, M...
0,59€
Bioloģiski audzēti kartupeļi 1kg (šķ.Vineta) iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs".Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrieba, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībā..
Bioloģiski audzēti kartupeļi 1kg (šķ.Vineta) iepakojumā no koopera...
0,55€
BIO Kartupeļi Sparta 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Saimniecība ir bioloģiski sertificēta.Kooperatīvs "Zaļais Grozs" apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, k..
BIO Kartupeļi Sparta 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, V...
BIO Topinambūri 500gr
Jaunums
1,40€
Bioloģiski audzēti topinambūri 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu..
Bioloģiski audzēti topinambūri 500gr iepakojumā no zemnieku saimni...
0,59€
Burkāni 1kg iepakojumā  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Vamieras novadā.Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Burkāni 1kg iepakojumā  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Vamieras ...
0,39€
Jaunās sezonas galda bietes 1kg iepakojumā no z/s Baltās Anemones, Bauskas novadā. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, zaļumu un ogu audzēšanu...
Jaunās sezonas galda bietes 1kg iepakojumā no z/s Baltās Anemones,...
1,10€
Kāļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Latvija , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam pie..
Kāļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Latvija , piegādā SIA A Fr...
0,79€
Kāpostgalva 1gab (aptuvenais svars 2kg )  no zemnieku saimniecības Baltās anemones, Bauskas novadā.Baltās anemones nodarbojas ar sezonas dārzeņu, zaļumu, salātu un garšaugu audzēšanu. ..
Kāpostgalva 1gab (aptuvenais svars 2kg )  no zemnieku saimnie...
0,45€
Kartupeļi 1kg no saimnieca Edvīna Ķemmes, Dārzeņi audzēti Valmieras pusē. Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Kartupeļi 1kg no saimnieca Edvīna Ķemmes, Dārzeņi audzēti Valmiera...
0,45€
Kartupeļi ( Laura, izmērs - vidēji un lieli) 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Baltās anemones Bauskas novadā. Baltās anemones audzē sezonas dārzeņus, zaļumus un salātus...
Kartupeļi ( Laura, izmērs - vidēji un lieli) 1kg iepakojumā no zem...
0,45€
Kartupeļu šķirne Marabella 1kg  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Valmiera novadā.Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Kartupeļu šķirne Marabella 1kg  no saimnieka Edvīna Ķemmes, V...
0,45€
Kartupeļi šķirne Laura 1kg iepakojumā no saimnieka Edvīna Ķemmes. Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Kartupeļi šķirne Laura 1kg iepakojumā no saimnieka Edvīna Ķemmes. ...
Komplekts - 2
Akcija
22,49€ 23,26€
Ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs. Pērkot produktus komplektā, tas kopsummā ir izdevīgāks.Šīs nedēļas komplektā ietilpst: Latvijas un pasaules sezonas dārzeņi un augļi , zaļumi un  gar..
Ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs. Pērkot produktus komplektā...
Komplekts - 3 ar gaļu
Akcija
27,49€ 28,97€
Komplekts ir piemērots ģimenes vakariņām, kura sastāvs ik nedēļu mainās. Komplekta sastāvā ietilpst:  sezonas dārzeņi, augļi, salāti, garšauģi un zaļumi. Svaigi cepta maize, 10 lauku olas, ..
Komplekts ir piemērots ģimenes vakariņām, kura sastāvs ik nedēļu m...
0,59€
Redīsi buntē (10gab) ar lapām no z/s Baltās Anemones, Bauskas novadā. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, zaļumu un sezonas ogu audzēšanu...
Redīsi buntē (10gab) ar lapām no z/s Baltās Anemones, Bauskas nova...
0,75€
Rutki 1kg iepakojumā  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Vamieras novadā.Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Rutki 1kg iepakojumā  no saimnieka Edvīna Ķemmes, Vamieras no...
0,49€
Dzeltenie sīpoli 1kg iepakojumā no  zemnieku saimniecības Baltās anemones, Bauskas novadā. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, zaļumu, sezonas ogu un augļu audzēšanu...
Dzeltenie sīpoli 1kg iepakojumā no  zemnieku saimniecības Bal...
0,45€
Sīpoli 1kg iepakojumā no  saimnieka Edvīna Ķemmes, Valmieras novads.Edvīns Ķemme savā zemnieku saimniecībā nodarbojas ar sezonas salātu, zaļumu un dārzeņu audzēšanu. ..
Sīpoli 1kg iepakojumā no  saimnieka Edvīna Ķemmes, Valmieras ...
1,10€
BIO Bietes 1kg iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar bioloģisku sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sort..
BIO Bietes 1kg iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Sa...
Rāda no 1 līdz 22 kopā 22 (Kopā lapu - 1)