Gaļas produkti
4,20€
Auksti kūpināta desa 250gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gad..
Auksti kūpināta desa 250gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA i...
3,39€
Broileru šķiņķu girosi ( žāvēti ar alkškņu malku) 400gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SI..
Broileru šķiņķu girosi ( žāvēti ar alkškņu malku) 400gr vakuuma ie...
2,35€
Cīsiņi bērniem (vārīti)  300gr vakuuma iepakojumā gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums..
Cīsiņi bērniem (vārīti)  300gr vakuuma iepakojumā gaļas pārst...
4,80€
Kakla karbonāde žāvēta Bez E vielām, Senču gaumē 400gr iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas p..
Kakla karbonāde žāvēta Bez E vielām, Senču gaumē 400gr iepakojumā ...
4,25€
Cūkgaļas ribas žāvētas 1kg iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atr..
Cūkgaļas ribas žāvētas 1kg iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvij...
2,25€
Desa ar sieru 280gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA ĀMASIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.Sastāvs: cūkgaļa, liellopu gaļa, cūkas ādas vārītas, speķis, ledus, vājpiena pulv..
Desa ar sieru 280gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA ĀM...
4,90€
Karbonāde žāvēta senču gaumē 400gr iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. g..
Karbonāde žāvēta senču gaumē 400gr iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA i...
1,29€
Ķiploku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes ..
Ķiploku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu...
3,19€
Lauku desa (pusžāvēta) 1gab ( 300 gr) no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāci..
Lauku desa (pusžāvēta) 1gab ( 300 gr) no SIA Āma, Cēsu novadā.&nbs...
3,99€
Pusžāvētās mednieku desiņas 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un a..
Pusžāvētās mednieku desiņas 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latv...
1,69€
Pastēte "Ekstra" , dabīgs produkts , bez E vielām 250gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA "Āma" . SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņ..
Pastēte "Ekstra" , dabīgs produkts , bez E vielām 250gr iepakojumā...
2,59€
Vārīti piena cīsiņi augstākā labuma , 300gr iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņ..
Vārīti piena cīsiņi augstākā labuma , 300gr iepakojumā no SIA Āma....
2,19€
Piknika desiņas (pusžāvētas) ar sieru 350gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbīb..
Piknika desiņas (pusžāvētas) ar sieru 350gr no SIA Āma, Cēsu novad...
2,20€
Putraimu desa 500gr  no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā ..
Putraimu desa 500gr  no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, ...
2,42€
Salamī desa bez E vielām - dabīgs produkts 250gr no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. ..
Salamī desa bez E vielām - dabīgs produkts 250gr no SIA Āma.SIA ĀM...
1,78€
Cūkgaļas sardeles "Ekstra" 300gr iepakojumā  no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums..
Cūkgaļas sardeles "Ekstra" 300gr iepakojumā  no SIA Āma. SIA ...
3,95€
Šašlika desa 500gr iepakojumā no SIA Āma Cēsu novadā.Šašlika desa var gardi pagatavot gan uz plīts, gan uz grilla, gan ugunskurā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no L..
Šašlika desa 500gr iepakojumā no SIA Āma Cēsu novadā.Šašlika desa ...
6,89€
Šašliks klasiskais 1kg no SIA Āma SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā..
Šašliks klasiskais 1kg no SIA Āma SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmum...
3,80€
Servelāde 500gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma Cēsu novadā.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darb..
Servelāde 500gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma Cē...
4,54€
Šķiņķis žāvēts senču gaumē 400gr no SIA Āma.Dabīgs Latvijas produkts.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāc..
Šķiņķis žāvēts senču gaumē 400gr no SIA Āma.Dabīgs Latvijas produk...
1,85€
Tūristu desiņas (pusžāvētas) 350gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrā..
Tūristu desiņas (pusžāvētas) 350gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, ...
2,48€
Viltotais zaķis 400gr iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.Sastāvs: Cūkgaļa, liellopu gaļa, cūkas speķis, cietes, sāls, garšvielas, paprika, ķimenes. SIA ĀMA..
Viltotais zaķis 400gr iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārs...
6,59€
Vistas gaļas šašliks 1kg no SIA ĀMA.Sastāvs: pārtikas sāls, garšvielas ar sinepēm, seleriju/skābuma regulētājs E262, laktoze, dekstroze, burkāni, skābinātājs E330, garšas pastiprinātājs E621, bi..
Vistas gaļas šašliks 1kg no SIA ĀMA.Sastāvs: pārtikas sāls, garšvi...
3,29€
Žāvēta gaļa mājas gaumē 300gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums Cēsu novadā.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.U..
Žāvēta gaļa mājas gaumē 300gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma. ...
4,80€
Žāvēta gaļa zemnieku gaumē 500gr no SIA Āma. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un ..
Žāvēta gaļa zemnieku gaumē 500gr no SIA Āma. SIA ĀMA ir Latvi...
1,69€
Zemnieku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes..
Zemnieku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēs...
3,20€
Cīsiņi Cēsu sātīgie 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas v..
Cīsiņi Cēsu sātīgie 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latvijas uzņ...
4,49€
Cūkas stilbs žāvēts, bez kaula 500gr no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atr..
Cūkas stilbs žāvēts, bez kaula 500gr no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas...
2,25€
Doktora desa vārīta, dabīgs produkts bez E vielām no SIA Āma 300gr iepakojumā.Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību ..
Doktora desa vārīta, dabīgs produkts bez E vielām no SIA Āma ...
4,35€
Krūtiņa žāvēta senču gaumē 400gr no SIA Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā..
Krūtiņa žāvēta senču gaumē 400gr no SIA Āma. Latvijas uzņēmum...
4,17€
Jēra delikatese 240gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Jēra delikatese 240gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" s...
3,38€
Jēra gaļa burkānos (jēra gaļas saturs 80%)  Nesatur konservus, dabīgs produkts. "Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu. ..
Jēra gaļa burkānos (jēra gaļas saturs 80%)  Nesatur konservus...
6,70€
Truša aknu pastētes 240 gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Truša aknu pastētes 240 gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Si...
Rāda no 1 līdz 33 kopā 33 (Kopā lapu - 1)