Indrāni


3,39€
 Ābolu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu a..
 Ābolu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniec...
2,29€
Alus marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pā..
Alus marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, A...
1,40€
Auzu drumslas 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pār..
Auzu drumslas 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Am...
3,89€
BIO Ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
3,95€
BIO Ābolu ievārījums ar kanēli 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu..
BIO Ābolu ievārījums ar kanēli 450gr iepakojumā no zemnieku saimni...
2,79€
BIO Ābolu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Ābolu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
2,45€
BIO Ābolu sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Ābolu sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
3,39€
BIO Aroniju - ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu aud..
BIO Aroniju - ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecīb...
2,79€
BIO Bezrauga (lavaša) mīkla 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu au..
BIO Bezrauga (lavaša) mīkla 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecī...
6,75€
BIO Brūklenes bez cukura 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzē..
BIO Brūklenes bez cukura 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
3,89€
BIO Ērkšķogu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēš..
BIO Ērkšķogu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs I...
2,65€
BIO Formas maize 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Formas maize 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
0,65€
Bioloģiski audzēta gārsa 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēš..
Bioloģiski audzēta gārsa 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs I...
3,89€
BIO Jāņogu želeja 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Jāņogu želeja 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
1,35€
BIO Kaltēta raudene 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Kaltēta raudene 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
1,39€
BIO Kaltētas dilles 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Kaltētas dilles 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
1,39€
BIO Kaltēti pētersīļi 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Kaltēti pētersīļi 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
2,39€
BIO Ķirbju marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Ķirbju marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
4,05€
BIO Ķirbju mizu milti 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšan..
BIO Ķirbju mizu milti 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Ind...
1,40€
BIO Ķirbju sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Ķirbju sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
2,45€
BIO Ķirbju sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Ķirbju sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
2,79€
BIO Kumelīšu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
BIO Kumelīšu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrā...
2,79€
BIO Kumelīšu tēja 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Kumelīšu tēja 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,39€
BIO Magoņu sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Magoņu sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,95€
BIO Maizes kvasa dzēriens 1L iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēša..
BIO Maizes kvasa dzēriens 1L iepakojumā no zemnieku saimniecībs In...
3,39€
BIO Marinētas bietes 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Marinētas bietes 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
2,79€
BIO Marinēti ķirbji 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
BIO Marinēti ķirbji 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrā...
3,98€
BIO Meža brūkleņu -ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un..
BIO Meža brūkleņu -ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku s...
6,09€
BIO Meža melleņu ievārījums 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu au..
BIO Meža melleņu ievārījums 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecī...
BIO Nātres 30gr
new
0,65€
Bioloģiski audzētas nātres 30gr  iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un aug..
Bioloģiski audzētas nātres 30gr  iepakojumā no zemnieku saimn...
3,39€
BIO Pastas mīkla 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Pastas mīkla 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
BIO Pieneņu lapas 30gr
new
0,65€
Bioloģiski audzētas pieneņu lapas 30g iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un aug..
Bioloģiski audzētas pieneņu lapas 30g iepakojumā no zemnieku saimn...
3,89€
BIO Pīlādžu - ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
BIO Pīlādžu - ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimni...
2,79€
BIO Pīlādžu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Pīlādžu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
1,19€
BIO Piparkūku dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un aug..
BIO Piparkūku dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saimn...
2,79€
BIO Piparkūku sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Piparkūku sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
1,44€
BIO Piparmētru dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un au..
BIO Piparmētru dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saim...
2,39€
BIO Piparmētru marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzē..
BIO Piparmētru marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
BIO Pļavas zaļumu mix 50gr
new
0,65€
Bioloģiskas pļavas zaļumu mix ( pieneņu lapas, gārsa, nātres)  50g iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība no..
Bioloģiskas pļavas zaļumu mix ( pieneņu lapas, gārsa, nātres) &nbs...
4,09€
BIO Plūmju ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārstr..
BIO Plūmju ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Ind...
3,39€
BIO Krūmu pupiņās 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Krūmu pupiņās 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
3,89€
BIO Rabarberu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pār..
BIO Rabarberu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
2,79€
BIO Rabarberu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Rabarberu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
3,39€
BIO Smilšu mīkla 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Smilšu mīkla 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,39€
BIO Sojas pupiņas 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Sojas pupiņas 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
2,55€
BIO Tēja Sarkanais āboliņš 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audz..
BIO Tēja Sarkanais āboliņš 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs...
BIO Topinambūri 500gr
new
1,40€
Bioloģiski audzēti topinambūri 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu..
Bioloģiski audzēti topinambūri 500gr iepakojumā no zemnieku saimni...
3,89€
BIO Upeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārstrā..
BIO Upeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
6,09€
BIO Zemeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšan..
BIO Zemeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Ind...
2,79€
Kabaču ikri 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārst..
Kabaču ikri 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amat...
4,09€
Kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārstrādi...
Kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
3,09€
Ķiploku majonēze 210gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
Ķiploku majonēze 210gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,49€
Ķirbju marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audz..
Ķirbju marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs...
3,39€
Ķirbju sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēš..
Ķirbju sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs I...
2,00€
Ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārs..
Ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Ama...
3,49€
Kumelīšu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu au..
Kumelīšu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecī...
1,82€
Kviešu drumslas 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un p..
Kviešu drumslas 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, ...
9,45€
Lāceņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
Lāceņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
3,49€
Liepziedu marmelāde baltajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu u..
Liepziedu marmelāde baltajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku ...
2,35€
Liepziedu marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
Liepziedu marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrā...
3,49€
Liepziedu marmelāde melnajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu u..
Liepziedu marmelāde melnajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku ...
3,49€
Piparmētru marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu ..
Piparmētru marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimnie...
3,39€
Rabarberu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu aud..
Rabarberu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecīb...
3,49€
Viršu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzē..
Viršu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
Rāda no 1 līdz 64 kopā 64 (Kopā lapu - 1)