Komplekti
10,59€
Ikdieniškais augļu komplekts, piemērots ģimenēm, kas iknedēļu savā uzturā lieto daudz svaigu augļu. Šis ir izdevīgs piedāvājumu, ar sulīgiem un vitamīniem bagātiem augļiem no visas pasaules..
Ikdieniškais augļu komplekts, piemērots ģimenēm, kas iknedēļu savā...
BIO Mikrozaļumu komplekts
Akcija
3,79€ 3,87€
BIO Mikrozaļumi no Absolūts Ēd.Komplektā ietilpst: BIO zirņu,  BIO redīsu sarkanie un BIO saulespuķu mikrozaļumiLietošana: iesakām tos pievienot salātiem, sviestam, maizītēm vai  biezp..
BIO Mikrozaļumi no Absolūts Ēd.Komplektā ietilpst: BIO zirņu, &nbs...
21,29€
Komplekta sastāvā : ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs, tas iekļauj augļu, dārzeņu mix, iekļaujot gan Latvijas sezonas produktus, gan pasaules, kā arī salātus un/vai zaļumus.Svars: aptuveni ..
Komplekta sastāvā : ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs, tas ie...
23,26€
Ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs. Pērkot produktus komplektā, tas kopsummā ir izdevīgāks.Šīs nedēļas komplektā ietilpst: Latvijas un pasaules sezonas dārzeņi un augļi , zaļumi un  gar..
Ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs. Pērkot produktus komplektā...
28,97€
Komplekts ir piemērots ģimenes vakariņām, kura sastāvs ik nedēļu mainās. Komplekta sastāvā ietilpst:  sezonas dārzeņi, augļi, salāti, garšauģi un zaļumi. Svaigi cepta maize, 10 lauku olas, ..
Komplekts ir piemērots ģimenes vakariņām, kura sastāvs ik nedēļu m...
25,08€
Komplekts ar piena produktiem piemērots ģimenēm, kas ik nedēļu pasūta dažādus piena produkts, šī būs iespēja iegādāties tos izdevīgāk. Produkti ir piemēroti ikdienas lietošanai, piemēram - broka..
Komplekts ar piena produktiem piemērots ģimenēm, kas ik nedēļu pas...
42,79€
Šis ir īpašais , krāsainais komplekts. Tā sastāvā katru reizi būs dažādi produkti no dažādām zemnieku saimniecībām un mājražotajiem.  Šajā komplektā ik nedēļu būs pieejami aptuveni 12-15 da..
Šis ir īpašais , krāsainais komplekts. Tā sastāvā katru reizi būs ...
Mazais krāsainais komplekts
Akcija
27,89€ 31,44€
Šis ir īpašais , mazais krāsainais komplekts, kurš nemaz nav tik mazs un , kurā krāsu arī netrūkst. Šajā komplektā ik nedēļu būs pieejami aptuveni 11-14 dažādi produkti, tai skaitā būs sezonas d..
Šis ir īpašais , mazais krāsainais komplekts, kurš nemaz nav tik m...
Mikrozaļumu komplekts 10gab
Akcija
12,50€ 12,90€
Mikrozaļumu komplekts ar 10 dažādiem zaļumiem. Ja vēlies konkrētus zaļumus savā kastē, apstiprinot pasūtījumu komentārā raksti, kādus mikrozaļumus vēlies, vai atsūti e-pasta vēstulē mums...
Mikrozaļumu komplekts ar 10 dažādiem zaļumiem. Ja vēlies konk...
z/s Kaņepītes Komplekts
Jaunums
5,36€
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg , BIO Šķeltie zirņi iepakojumā 500gr iepakojumos no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Pērkot produktus k..
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu ...
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)