Ievārījumi un Kompoti

Ievārījumi un Kompoti

Ievārījumi3,89€
Ābolu - cidoniju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, ..
Ābolu - cidoniju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais...
3,95€
BIO Āboli bez cukura (rīvēti) 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu ..
BIO Āboli bez cukura (rīvēti) 400gr iepakojumā no zemnieku saimnie...
3,89€
BIO Ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
3,95€
BIO Ābolu ievārījums ar kanēli 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu..
BIO Ābolu ievārījums ar kanēli 450gr iepakojumā no zemnieku saimni...
4,49€
BIO Ābolu - plūmju biezenis ( bez cukura) 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaur..
BIO Ābolu - plūmju biezenis ( bez cukura) 500gr iepakojumā no koop...
6,75€
BIO Brūklenes bez cukura 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzē..
BIO Brūklenes bez cukura 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
3,90€
BIO Bumbieru - plūmju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļāis grozs. 'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku..
BIO Bumbieru - plūmju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Z...
3,90€
Bumbieru - rabarberu ievārījums 300gr iepakojumā no Z/S  "Drapmaņi"...
Bumbieru - rabarberu ievārījums 300gr iepakojumā no Z/S  "Dra...
3,90€
BIO Bumbieru - kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skuje..
BIO Bumbieru - kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Z...
3,89€
BIO Ērkšķogu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēš..
BIO Ērkšķogu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs I...
2,25€
BIO Ērkšķogu sīrups 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Zaļais Grozs ir koopertatīvs Vidzemē, kurš apvieno bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
BIO Ērkšķogu sīrups 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&...
1,98€
BIO Jāņogu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs "Zaļais Grozs" piedāvā dažādus produktus no Vidzemē esošajām bioloģiski sertificētām zemnieku saimniecībām...
BIO Jāņogu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Koo...
3,89€
BIO Jāņogu želeja 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Jāņogu želeja 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
2,95€
BIO Kaukāzu plūmju kompots 550gr iepakojumā no kooperatīvs Zaļais Grozs.'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecība..
BIO Kaukāzu plūmju kompots 550gr iepakojumā no kooperatīvs Zaļais ...
3,98€
BIO Meža brūkleņu -ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un..
BIO Meža brūkleņu -ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku s...
6,09€
BIO Meža melleņu ievārījums 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu au..
BIO Meža melleņu ievārījums 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecī...
4,09€
BIO Pīlādži bez cukura 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārst..
BIO Pīlādži bez cukura 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs In...
3,89€
BIO Pīlādžu - ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
BIO Pīlādžu - ābolu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimni...
4,09€
BIO Pīlādžu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārst..
BIO Pīlādžu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs In...
2,59€
BIO Pīlādžu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs Zaļais Grozs piedāvā dažādus produktus, bioloģiski sertificētus no Vidzemē esošajām zemnieku saimniecībām. ..
BIO Pīlādžu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Ko...
3,90€
BIO Plūmju - ābolu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes..
BIO Plūmju - ābolu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
4,09€
BIO Plūmju ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārstr..
BIO Plūmju ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Ind...
3,98€
BIO Plūmju kompots "Komēta" 1kg  iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski serti..
BIO Plūmju kompots "Komēta" 1kg  iepakojumā no kooperatīva Za...
4,59€
BIO Plūmju kompots  "Ulenas Renklode" 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģi..
BIO Plūmju kompots  "Ulenas Renklode" 1kg iepakojumā no koope...
5,89€
BIO Plūmju želeja 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, ..
BIO Plūmju želeja 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļ...
3,90€
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs apvieno vairakas zemnieku saimniecības no Vidzemes, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, augļu un zaļumu audzēš..
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Groz...
3,79€
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļais Grozs".Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, dārzeņu, salātu, zaļum..
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļ...
3,89€
BIO Rabarberu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pār..
BIO Rabarberu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
2,25€
Rabarberu sīrups 500gr iepakojumā no Z/S "Lūšēni" ..
Rabarberu sīrups 500gr iepakojumā no Z/S "Lūšēni" .....
3,52€
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. sa..
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no koop...
3,90€
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dārzeņu audzēš..
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatī...
2,35€
BIO Upeņu ievārījums 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir koopertatīvs Vidzemē, kurš apvieno bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
BIO Upeņu ievārījums 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs....
3,89€
BIO Upeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārstrā..
BIO Upeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
6,09€
BIO Zemeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšan..
BIO Zemeņu ievārījums 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Ind...
4,09€
Kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārstrādi...
Kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
9,45€
Lāceņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
Lāceņu ievārījums 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
Rāda no 1 līdz 36 kopā 36 (Kopā lapu - 1)