Marinējumi un Mērces

Marinējumi un Mērces

Marinējumi un mērces2,95€
BIO Biešu aukstā zupa 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, VidzemēKooperatīvs nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, salātu, zaļumu audzēšanu. ..
BIO Biešu aukstā zupa 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, VidzemēKoo...
2,45€
BIO Bietes marinētas, rīvētas 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes..
BIO Bietes marinētas, rīvētas 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
2,78€
BIO Kabaču ķausis 460gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski sertificētus produktus.&..
BIO Kabaču ķausis 460gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vi...
2,78€
BIO Kāpostu ķausis 490gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski sertificētus produ..
BIO Kāpostu ķausis 490gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vi...
3,39€
BIO Marinētas bietes 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Marinētas bietes 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
2,65€
BIO Marinētas bietes gabaliņos 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, VidzemēKooperatīvs nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, salātu, zaļumu audzēšanu. ..
BIO Marinētas bietes gabaliņos 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, V...
3,98€
BIO Marinēti kabači 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski sertificētus produk..
BIO Marinēti kabači 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vid...
2,79€
BIO Marinēti ķirbji 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
BIO Marinēti ķirbji 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrā...
2,79€
Kabaču ikri 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārst..
Kabaču ikri 400gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amat...
3,09€
Ķiploku majonēze 210gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
Ķiploku majonēze 210gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,29€
Mājas majonēze 350gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pā..
Mājas majonēze 350gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, A...
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)