Maize

Maize
2,65€
BIO Formas maize 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Formas maize 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
2,04€
Gardie ķiploki grauzdiņi 350gr. iepakojumā  no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.  Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mīles..
Gardie ķiploki grauzdiņi 350gr. iepakojumā  no Dabas Maize.Da...
2,64€
Rudzu maize ar kaltētiem tomātiem un ķirbju sēklām 0.5kg no Dabas maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.   Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cept..
Rudzu maize ar kaltētiem tomātiem un ķirbju sēklām 0.5kg no Dabas ...
1,45€
Rudzu maize 0.5kg no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.  Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mīlestību. Īsts roku darbs. Sas..
Rudzu maize 0.5kg no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes kondit...
1,68€
Rudzu plaucētā  maize ar ķimenēm no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.  Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mīlestību. Īsts ..
Rudzu plaucētā  maize ar ķimenēm no Dabas Maize.Dabas Maize n...
2,29€
Rudzu plaucētā maize ar sēklām 0.6kg iepakojumā no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.   Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mī..
Rudzu plaucētā maize ar sēklām 0.6kg iepakojumā no Dabas Maize.Dab...
1,79€
Klasiskā saldskābmaize 350gr ieoakojumā no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.  Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mīlestību. Īst..
Klasiskā saldskābmaize 350gr ieoakojumā no Dabas Maize.Dabas Maize...
2,10€
Saldskābmaize ar čia sēklām 350gr ieoakojumā no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.  Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mīlestību..
Saldskābmaize ar čia sēklām 350gr ieoakojumā no Dabas Maize.Dabas ...
2,10€
Saldskābmaize ar ķimenēm 350gr ieoakojumā no Dabas Maize.Dabas Maize nāk no "Lienes konditoreja", kura atrodas Salacgrīvā.  Garda,svaiga maizīte. Katrs kukulītis  cepts ar mīlestību. Ī..
Saldskābmaize ar ķimenēm 350gr ieoakojumā no Dabas Maize.Dabas Mai...
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)