Graudaugi, Milti, Pārkšaugi, Makaroni
Precizēt sarakstu

1,69€
BIO Ātri vārāmās auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarboja..
BIO Ātri vārāmās auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimnie...
1,78€
BIO Auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar labības ..
BIO Auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepīt...
0,98€
BIO Miežu grūbas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar labības ..
BIO Miežu grūbas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepīt...
1,29€
BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar..
BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecība...
1,29€
BIO Pilngraudu rudzu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar ..
BIO Pilngraudu rudzu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības...
3,39€
BIO Krūmu pupiņās 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Krūmu pupiņās 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
1,40€
BIO Rudzu milti bīdelētie 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar l..
BIO Rudzu milti bīdelētie 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības ...
2,29€
BIO Šķeltie zirņi 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar labības..
BIO Šķeltie zirņi 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepī...
3,39€
BIO Sojas pupiņas 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Sojas pupiņas 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
z/s Kaņepītes Komplekts
Jaunums
5,36€
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg , BIO Šķeltie zirņi iepakojumā 500gr iepakojumos no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Pērkot produktus k..
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu ...
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)