Dārzeņi

Dārzeņi
1,39€
Gurķi pusgarie, gludie 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija,  piegādā izplatītājs - SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Gurķi pusgarie, gludie 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija,  pieg...
0,95€
Jaunie kartupeļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Maroka, piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sorti..
Jaunie kartupeļi, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Maroka, piegād...
0,49€
Jaunie dzeltenie sīpoli , 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tā..
Jaunie dzeltenie sīpoli , 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija...
0,97€
Kabači 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piedāvā SIA A Fruits.Svars: 280 gr +/- 30gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Kabači 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piedāvā SIA A Fruits.Svar...
0,97€
Ķīnas kāposts. Izcelsmes valsts: Polija, piegādā SIA A Fruits.Svars: 750gr+/- 50gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimen..
Ķīnas kāposts. Izcelsmes valsts: Polija, piegādā SIA A Fruits.Svar...
1,10€
Paprika dzeltena 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā SIA A Fruits.Svars: 250gr +/- 50gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāp..
Paprika dzeltena 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā S...
0,98€
Paprika sarkānā 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā SIA A Fruits.Svars: 250gr +/- 50gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpē..
Paprika sarkānā 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piedāvā SI...
1,22€
Puravi , 500gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Nīderlande  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 500grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Puravi , 500gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Nīderlande  , pi...
0,99€
Redīsi 300gr, Izcelsmes valsts : Itālija, Piegādā: A fruitsUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī brīžā sezon..
Redīsi 300gr, Izcelsmes valsts : Itālija, Piegādā: A fruitsUzturā ...
1,39€
Salāti "Iceberg" 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piegādā SIA A Fruits.Svars: 450grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Salāti "Iceberg" 1gab,  Izcelsmes valsts: Spānija , piegādā S...
1,35€
Salāti mix 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija. Piegādā: SIA A FruitsUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvā..
Salāti mix 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija. Piegādā: S...
1,35€
Salāti Rukola 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā - SIA A FruitsUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam pie..
Salāti Rukola 125gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā...
0,89€
Sarkanais kāposts 1gab,  Izcelsmes valsts: Nīderlande, piegādā SIA A Fruits.Svars: aptuveni 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc sa..
Sarkanais kāposts 1gab,  Izcelsmes valsts: Nīderlande, piegād...
1,09€
Selerijas sakne, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Selerijas sakne, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , ...
1,15€
Selerijas kāti 1gab   Izcelsmes valsts: Spānija  , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam pi..
Selerijas kāti 1gab   Izcelsmes valsts: Spānija  , piegā...
1,05€
Sēnes Šampinjoni 250gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Lietuva, piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam p..
Sēnes Šampinjoni 250gr iepakojumā. Izcelsmes valsts: Lietuva, pieg...
0,79€
Sīpoli sarkanie, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Sīpoli sarkanie, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Polija  , ...
1,39€
Spināti, baby  125 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā SIA A Fruits.Svars: 125grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāp..
Spināti, baby  125 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Itā...
2,45€
Tomāti sarkanie ķerkaros, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Spānija  , piegādā SIA A Fruits.Svars: 1kgUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši t..
Tomāti sarkanie ķerkaros, 1kg iepakojumā. Izcelsmes valsts: Spānij...
1,49€
Tomāti ķiršu sarkanie 250gr . Izcelsmes valsts: Spānija,  piedāvā SIA A Fruits.Svars: 250grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam ..
Tomāti ķiršu sarkanie 250gr . Izcelsmes valsts: Spānija,  pie...
3,00€
Ziedkāposti 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija ,  piegādā SIA A Fruits.Svars: 750gr +/- 100grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam s..
Ziedkāposti 1gab. Izcelsmes valsts: Spānija ,  piegādā SIA A ...
Rāda no 1 līdz 21 kopā 21 (Kopā lapu - 1)