Augļi

Augļi
1,35€
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Champion  , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam so..
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Champion &...
1,66€
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Nīderlande, Šķirne Jonagored. , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam so..
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Nīderlande, Šķirne Jonago...
0,93€
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Paula Red. , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Āboli 1kg iepakojumā . Izcelsmes valsts: Polija, šķirne Paula Red....
3,98€
Ananass 1gab,  Izcelsmes valsts: Kostarika , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī..
Ananass 1gab,  Izcelsmes valsts: Kostarika , piegādā SIA A Fr...
0,58€
Apelsīni 1gab ( šķirne Navel, ) no Ēģiptes, piedāvā SIA A Fruits.Svars: 300gr (+/- 30gr) Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam so..
Apelsīni 1gab ( šķirne Navel, ) no Ēģiptes, piedāvā SIA A Fruits.S...
10,59€
Ikdieniškais augļu komplekts, piemērots ģimenēm, kas iknedēļu savā uzturā lieto daudz svaigu augļu. Šis ir izdevīgs piedāvājumu, ar sulīgiem un vitamīniem bagātiem augļiem no visas pasaules..
Ikdieniškais augļu komplekts, piemērots ģimenēm, kas iknedēļu savā...
1,20€
Banāni 3gab. Izcelsmes valsts: Kostarika, piedāvā SIA A Fruits.Svars: 350gr +/- 30gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortim..
Banāni 3gab. Izcelsmes valsts: Kostarika, piedāvā SIA A Fruits.Sva...
0,46€
Citrons 1gab ( Primafiori) Izcelsmes valsts: Turcija. Izplatītājs -  SIA A Fruits.Svars: 185 gr +/- 20gr Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi,..
Citrons 1gab ( Primafiori) Izcelsmes valsts: Turcija. Izplatītājs ...
0,85€
Greipfrūts 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piegāda-  SIA A Fruits.Svars: 560gr (+/- 40gr) Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc ..
Greipfrūts 1gab. Izcelsmes valsts: Turcija , piegāda-  SIA A ...
1,49€
Kivi 500gr iepakojumā . Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam š..
Kivi 500gr iepakojumā . Izcelsmes valsts: Itālija, piegādā SIA A F...
1,29€
Kokosrieksts 1gab,  Izcelsmes valsts: Ziemeļkaula krasts ( Rietumāfrika)  , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši t..
Kokosrieksts 1gab,  Izcelsmes valsts: Ziemeļkaula krasts ( Ri...
0,55€
Laims 1gab (2.šķira)  . Izcelsmes valsts: Meksika, piegādā SIA A Fruits.Svars: 60gr +/- 10grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam..
Laims 1gab (2.šķira)  . Izcelsmes valsts: Meksika, piegādā SI...
4,87€
Melone Dzeltenā 1gab  . Izcelsmes valsts: Brazīlija, piegādā SIA A Fruits.Svars: 2.5kg  +/- 250grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši t..
Melone Dzeltenā 1gab  . Izcelsmes valsts: Brazīlija, piegādā ...
2,55€
Nektarīni 500gr  Izcelsmes valsts: SP , piegādā SIA A Fruits.Uzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sortimentam piedāvājam šī brīž..
Nektarīni 500gr  Izcelsmes valsts: SP , piegādā SIA A Fruits....
2,05€
Gaišās vīnogas 500gr iepakojumā, Izcelsmes valsts: Indija , piegādā SIA A Fruits.Svars: 500grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc savam sor..
Gaišās vīnogas 500gr iepakojumā, Izcelsmes valsts: Indija , piegād...
2,11€
Vīnogas Red Glob 500 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Peru, piegādā SIA A Fruits.Svars: 500grUzturā ir nepieciešami ne vien svaigi dārzeņi, bet arī vitamīniem bagāti augļi, tieši tāpēc sav..
Vīnogas Red Glob 500 gr iepakojumā,  Izcelsmes valsts: Peru, ...
Rāda no 1 līdz 16 kopā 16 (Kopā lapu - 1)