Govs piena produkti

Govs piena produkti
1,35€
Saldais biezpiena krēms ar ābolu-persiku 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš:..
Saldais biezpiena krēms ar ābolu-persiku 200gr iepakojumā no PKS S...
1,35€
Saldais biezpiena krēms ar dzērvenēm un zemesriekstiem 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Der..
Saldais biezpiena krēms ar dzērvenēm un zemesriekstiem 200gr iepak...
1,35€
Saldais biezpiena krēms ar marmelādi 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 4 d..
Saldais biezpiena krēms ar marmelādi 200gr iepakojumā no PKS Strau...
1,35€
Saldais biezpiena krēms ar rozīnēm 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 4dien..
Saldais biezpiena krēms ar rozīnēm 200gr iepakojumā no PKS Straupe...
1,35€
Saldais biezpiena krēms ar smiltsērkšķiem un apelsīniem 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu.&nb..
Saldais biezpiena krēms ar smiltsērkšķiem un apelsīniem 200gr...
3,15€
Biezpiens ar saldo krējumu 450gr plastmas kārbas iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņ..
Biezpiens ar saldo krējumu 450gr plastmas kārbas iepakojumā no PKS...
3,59€
BIO GHI sviests 200ml iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pi..
BIO GHI sviests 200ml iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta....
2,80€
BIO Mascarpone 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecīas Ieviņas, Mārsnēnu ppagasta.Z/S Ieviņas nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Krēms lieliski iederēsie..
BIO Mascarpone 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecīas Ieviņas, M...
1,45€
Bioloģisks pilnpiena biezpiens 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, kuras atrodas Mārsnēnu pagastā.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu g..
Bioloģisks pilnpiena biezpiens 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, ku...
1,69€
BIO Svaigais siers smērējams 200gr iepakojumā no Z/s Ieviņas. Mīksts, svaigs siers, nedaudz sāļš.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Sastāvā: Govs pilnpiens,..
BIO Svaigais siers smērējams 200gr iepakojumā no Z/s Ieviņas. Mīks...
1,29€
BIO Vājpiena biezpiens 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas Mārsēnu novadā.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā s..
BIO Vājpiena biezpiens 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas Mār...
1,39€
Jogurts ar ķiršu gabaliņiem 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 4 dienas..
Jogurts ar ķiršu gabaliņiem 400gr iepakojumā no PKS Straupe. ...
1,29€
Jogurts ar mellenēm 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 8 dienas..
Jogurts ar mellenēm 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Stra...
1,29€
Jogurts ar persikiem 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 4 dienas..
Jogurts ar persikiem 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Str...
1,29€
Jogurts ar rudzu rupjmaizi 350gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 8 dienas..
Jogurts ar rudzu rupjmaizi 350gr iepakojumā no PKS Straupe. P...
1,29€
Jogurts ar zemenēm 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 4 dienas..
Jogurts ar zemenēm 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Strau...
1,29€
Jogurts bez piedevām 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 8 dienas..
Jogurts bez piedevām 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Str...
1,29€
Jogurts ar meža ogām 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 4 dienas..
Jogurts ar meža ogām 400gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Str...
1,20€
Kefīrs 2.5% 1kg iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts Nacionālās pārtikas k..
Kefīrs 2.5% 1kg iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāv...
25,08€
Komplekts ar piena produktiem piemērots ģimenēm, kas ik nedēļu pasūta dažādus piena produkts, šī būs iespēja iegādāties tos izdevīgāk. Produkti ir piemēroti ikdienas lietošanai, piemēram - broka..
Komplekts ar piena produktiem piemērots ģimenēm, kas ik nedēļu pas...
0,95€
Paniņas 1kg iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts Nacionālās pārtikas kvali..
Paniņas 1kg iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pi...
1,10€
Piens 1kg iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts Nacionālās pārtikas kvalitā..
Piens 1kg iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pien...
1,29€
Pikantais biezpiens ar sviestu 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts ..
Pikantais biezpiens ar sviestu 100gr iepakojumā no PKS Straupe.&nb...
2,39€
Pilnpiena biezpiens 400gr plastmasas kārbas iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir pie..
Pilnpiena biezpiens 400gr plastmasas kārbas iepakojumā no PKS Stra...
1,09€
Saldais krējums (35%) 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts Nacionālā..
Saldais krējums (35%) 200gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS St...
1,49€
Skābais krējums (20%) 500gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. ..
Skābais krējums (20%) 500gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS St...
1,15€
Skābais krējums (25%)  iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts Nacionālā..
Skābais krējums (25%)  iepakojumā no PKS Straupe. PKS St...
1,45€
Sviests ar garšaugiem 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu.Derīguma termiņš: 10 dienasSastāvs: ..
Sviests ar garšaugiem 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS St...
2,29€
Sviets ar kaņepēm 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 10 dienasSastāvs: Svie..
Sviets ar kaņepēm 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straup...
2,65€
Sviests ar šokolādi 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Derīguma termiņš: 10 dienasSastāvs: sv..
Sviests ar šokolādi 100gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Stra...
2,38€
Sviests saldkrējuma 82% , 200gr iepakojumā no PKS Straupe. 100 G PRODUKTA SATUR:Enerģētiskā vērtība: 3073 kJ/ 748 kcalTauki: 82,5 gt.sk. piesātinātās taukskābes: 53,6 gOgļhid..
Sviests saldkrējuma 82% , 200gr iepakojumā no PKS Straupe. 10...
0,95€
Tīrkultūra 500gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir piešķirts Nacionālās pārtikas ..
Tīrkultūra 500gr iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedā...
2,20€
Vājpiena biezpiens 400gr plastmasas kārbas iepakojumā no PKS Straupe. PKS Straupe piedāvā pienu un piena produktus. Ražošanā izmanto tikai dabīgo piena izejvielu. Šim produktam ir pieš..
Vājpiena biezpiens 400gr plastmasas kārbas iepakojumā no PKS Strau...
3,40€
Zelta sviets GHI 165gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne"...
Zelta sviets GHI 165gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne"......
Rāda no 1 līdz 34 kopā 34 (Kopā lapu - 1)