Siers

Siers
2,94€
Siers gatavots no kazas piena bez pievienota sāls 200gr vakuuma iepakojumā no Z/S. Saimniecība nodarbojas ar kazu audzēšanu un kazu piena pārstrādi. Bio sertifikāts Nr. -01- 2175..
Siers gatavots no kazas piena bez pievienota sāls 200gr vakuuma ie...
2,94€
Bioloģisks siers "Kūpināts" no kazas piena 200gr iepakojumā.Saimniecība Lejnieki piedāvā bioloģiski sertificētus kazas piena produktus. ..
Bioloģisks siers "Kūpināts" no kazas piena 200gr iepakojumā.Saimni...
1,42€
Bioloģisks svaigais siers ar dillēm no kazas piena 100gr iepakojumā no Z/S Lejnieki Mālpils novadā.Svaigais siersir ērti lietojams  uz maizes vai grauzdiņiem.Bio sertifikāts Nr. -01- 2175..
Bioloģisks svaigais siers ar dillēm no kazas piena 100gr iepakojum...
1,42€
BIO Kazas svaigais siers ar ķiplokiem 100gr no Z/S Lejnieki Mālpils novadā.Svaigais siers ir ērti smērējams uz maizes vai grauzdiņiem...
BIO Kazas svaigais siers ar ķiplokiem 100gr no Z/S Lejnieki Mālpil...
2,80€
BIO Mascarpone 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecīas Ieviņas, Mārsnēnu ppagasta.Z/S Ieviņas nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Krēms lieliski iederēsie..
BIO Mascarpone 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecīas Ieviņas, M...
4,40€
BIO Mīkstā siera tītenīši vīnogu lapās 200gr iepakojumā no z/s Ieviņas.Z/S Ieviņas nāk no Mārsnēnu pagasta un nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Raksturoj..
BIO Mīkstā siera tītenīši vīnogu lapās 200gr iepakojumā no z/s Iev...
2,94€
BIO Mīkstais siers  "Baltais" no kazas piena 200gr iepakojumā no Z/S Lejnieki - Mālpils novads. Bio sertifikāts Nr. -01- 2175..
BIO Mīkstais siers  "Baltais" no kazas piena 200gr iepak...
3,10€
BIO Mocarella siers 250gr iepakojumā no saimniecības Ieviņas, Mārsnēnu pagasts.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā ..
BIO Mocarella siers 250gr iepakojumā no saimniecības Ieviņas, Mārs...
3,95€
BIO Siera bumbas " Austrumu gaumē"  300gr iepakojumā no Z/s Ieviņas.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Mīksts,svaigais siers, nedaudz sāļš, ar izteiktu..
BIO Siera bumbas " Austrumu gaumē"  300gr iepakojumā no Z/s I...
3,95€
BIO Siera bumbas " Paprika un dilles"  300 gr iepakojumā no z/s Ieviņas. Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Mīksts, svaigais siers, nedaudz sāļš. ..
BIO Siera bumbas " Paprika un dilles"  300 gr iepakojumā no z...
3,95€
Siera bumbas "Ķiploku" 300gr iepakojumā  no Z/S Ieviņas . Mīksts, svaigais siers, neduadz sāļš ar izteiktu ķiploku garšu. Burciņas pildītas ar BIO rapšu eļļu no Kalna rēķa ( meklēt sad..
Siera bumbas "Ķiploku" 300gr iepakojumā  no Z/S Ieviņas .&nbs...
2,94€
BIO Siers  " Amoliņš " 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu..
BIO Siers  " Amoliņš " 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņa...
2,94€
Siers "Baltais"  300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Siera raksturojums: Svaiga, tīra garša, siers bez acojuma. Sāļāks pie garozas, gandrīz nav sāļš pa vidu. Sena Latvieš..
Siers "Baltais"  300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu pa...
3,05€
BIO Siers "Bizīte" 250gr iepakojumāno z/s Ieviņas. Siers ir šķiedrains kā Pik-NIK siers. Vidēji un vāji sāļš, nav sauss.Sastāva: bioloģisks govs pilnpiens, vāramā sāls, recināšanas fements..
BIO Siers "Bizīte" 250gr iepakojumāno z/s Ieviņas. Siers ir šķiedr...
2,94€
BIO Siers Brinza 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas .Z/S Ieviņas nāk no Mārsnēnu pagasta un nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Raksturojums:  sāļš svaig..
BIO Siers Brinza 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas .Z/S Ieviņas nāk ...
2,94€
BIO siers "Ķiploku" 300gr iepakojumā no Z/s Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortiment..
BIO siers "Ķiploku" 300gr iepakojumā no Z/s Ieviņas, Mārsnēnu paga...
2,94€
BIO Siers kūpināts 300gr  vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas. Sieram piemīt raksturīgs dūmu aromāts. Sāļāks pie garozas, gandrīz nav sāļš pavidu. Siers ir bez acojuma. Pamatā sena latviešu r..
BIO Siers kūpināts 300gr  vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas. ...
2,94€
BIO siers "Panīrs" 300gr vakuuma iepakojumā no Z/S Ieviņas.Siera raksturojums: maiga sviesta garša. Gatavots pēc senas Indijas receptes.Sastāvā: Govs pilnpiens ..
BIO siers "Panīrs" 300gr vakuuma iepakojumā no Z/S Ieviņas.Siera r...
2,49€
Bioloģisks siers Siers "Raibulis" 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta. Svaiga, pikanta, raksturīgu  pielikto garšvi..
Bioloģisks siers Siers "Raibulis" 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas....
2,80€
Šis ir dažādu BIO sieru asorti, kas ideāli iederēsies ballītēs vai kā cienasts braucot ciemos. 300gr iepakojumā sieru asorti ir izveidojusi z/s Ieviņas no Mārsnēnu pagasta. Saimniecība noda..
Šis ir dažādu BIO sieru asorti, kas ideāli iederēsies ballītēs vai...
1,69€
BIO Svaigais siers smērējams 200gr iepakojumā no Z/s Ieviņas. Mīksts, svaigs siers, nedaudz sāļš.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Sastāvā: Govs pilnpiens,..
BIO Svaigais siers smērējams 200gr iepakojumā no Z/s Ieviņas. Mīks...
1,65€
Kausētais siers 200gr iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagastaSaimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pie..
Kausētais siers 200gr iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagastaS...
4,18€
Sies ar garšaugiem 90gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne"...
Sies ar garšaugiem 90gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne"......
4,18€
Siers ķiplociņš 90gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne"..
Siers ķiplociņš 90gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne".....
4,20€
Zaļais siers no SIA "Siera ražotne" 90gr iepakojumā no SIA "Siera ražotne"...
Zaļais siers no SIA "Siera ražotne" 90gr iepakojumā no SIA "Siera ...
Rāda no 1 līdz 25 kopā 25 (Kopā lapu - 1)