Pulveri
3,20€
Biešu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ta..
Biešu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasū...
2,75€
BIO Aroniju ogu pulveris 50gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līga..
BIO Aroniju ogu pulveris 50gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gro...
4,20€
BIO Baltandas pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificē..
BIO Baltandas pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts...
3,20€
BIO Balto sīpolu pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktī..
BIO Balto sīpolu pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pa...
4,20€
BIO Gārsas pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecība ir bioloģiski sertificēt..
BIO Gārsas pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd...
4,20€
BIO Kabaču pulveris 60gr iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecība ir bioloģiski sertificēta un..
BIO Kabaču pulveris 60gr iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pas...
1,35€
BIO Kaltēta raudene 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Kaltēta raudene 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
1,39€
BIO Kaltētas dilles 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Kaltētas dilles 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
1,39€
BIO Kaltēti pētersīļi 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Kaltēti pētersīļi 20gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
6,75€
Bioloģiski spiesta kaņepju eļļa 100ml speciālā metāla iepakojumā no Z/S Kalna Rēķi...
Bioloģiski spiesta kaņepju eļļa 100ml speciālā metāla iepakojumā n...
3,20€
BIO Ķiploku pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi da..
BIO Ķiploku pulveris 60gr no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtīj...
4,05€
BIO Ķirbju mizu milti 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšan..
BIO Ķirbju mizu milti 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Ind...
1,40€
BIO Ķirbju sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Ķirbju sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,39€
BIO Magoņu sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Magoņu sēklas 50gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,95€
BIO Maltas linsēklas 200gr no z/s Kalna Rēķi...
BIO Maltas linsēklas 200gr no z/s Kalna Rēķi......
2,59€
BIO Pastinaks žāvēts 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs."Zaļais Grozs" apvieno vairākas Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas ogas, augļus, ..
BIO Pastinaks žāvēts 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs."...
4,80€
BIO Rabarberu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificē..
BIO Rabarberu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts...
8,78€
Bioloģiska rapšu eļļa speciālā metāla pudelē, kas ļauj saglabāt visas nepieciešamās vielas. Zemnieku saimniecība Kalna Rēķi piedāvā iegādāties 500ml un 750ml iepakojumos un tā tiek sagatavota sp..
Bioloģiska rapšu eļļa speciālā metāla pudelē, kas ļauj saglabāt vi...
6,75€
Bioloģiska Rapšu eļļa 500ml PET pudeles iepakojumā no zemnieku saimniecības Kalna Rēķi...
Bioloģiska Rapšu eļļa 500ml PET pudeles iepakojumā no zemnieku sai...
4,20€
Gaileņu pulveris 20 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ..
Gaileņu pulveris 20 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pa...
4,20€
Jāņogu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un t..
Jāņogu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pas...
4,95€
Melleņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi darbojas sa..
Melleņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr ...
4,90€
Upeņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr iepakojumā.Absolūts ēd ir Lipsku ģimenes saimniecība, kurā audzē dažādus zaļumus un dārzeņus.Visa ģimene kopā aktīvi darbojas saim..
Upeņu pulveris no SIA HERBE  - ABSOLŪTS ĒD pasūtījumā 60gr ie...
2,40€
No bioloģiksi audzētu ķiploku - kaltētas šķēlītes 25gr iepakojumā no Z/S Kalna Dārzs..
No bioloģiksi audzētu ķiploku - kaltētas šķēlītes 25gr iepakojumā ...
4,20€
BIO Lapu kāpostu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertif..
BIO Lapu kāpostu pulveris 60 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absol...
3,20€
Nātru pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasūtījumāAbsolūts ēd ir Lipsku ģimenes radīts zīmols no Krimuldas novada. Lipsku ģimenes saimniecībāir bioloģiski sertificēta un ta..
Nātru pulveris 50 gramu iepakojumā no SIA HERBE - Absolūts Ēd pasū...
4,95€
BIO Kaltēti ķiploku milti 50gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Lieliska piedeva ēdienam ķiploku vietā. ..
BIO Kaltēti ķiploku milti 50gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Lieliska...
Rāda no 1 līdz 27 kopā 27 (Kopā lapu - 1)