Konfektes, marmelādes
2,29€
Alus marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pā..
Alus marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, A...
2,39€
BIO Ķirbju marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Ķirbju marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
2,39€
BIO Piparmētru marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzē..
BIO Piparmētru marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
3,49€
Ķirbju marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audz..
Ķirbju marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs...
3,39€
Ķirbju sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēš..
Ķirbju sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs I...
3,49€
Kumelīšu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu au..
Kumelīšu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecī...
3,49€
Liepziedu marmelāde baltajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu u..
Liepziedu marmelāde baltajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku ...
2,35€
Liepziedu marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
Liepziedu marmelāde 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrā...
3,49€
Liepziedu marmelāde melnajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu u..
Liepziedu marmelāde melnajā šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku ...
3,49€
Piparmētru marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu ..
Piparmētru marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimnie...
4,95€
Vārīts iebiezinātais piens "Pasaka"  620gr iepkojumā. 'Magmum" gatavo vārītu iebiezināto pienu ar cukuru. Produkts tiek gatavots Latvijā un tikai no Latvijas piena. Tas ir dabīgs produkts u..
Vārīts iebiezinātais piens "Pasaka"  620gr iepkojumā. 'Magmum...
3,49€
Viršu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzē..
Viršu marmelāde šokolādē 150gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs ...
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)