Sukādes un žāvēti augļi

Sukādes un žāvēti augļi
3,39€
 Ābolu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu a..
 Ābolu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniec...
1,69€
Kaltētu ābolu čipsi - klasiskie 50gr iepakojumā no "Garden Snack"."Garden Snack" ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā veselīgas, alternatīvās uzkodas un našķus. ..
Kaltētu ābolu čipsi - klasiskie 50gr iepakojumā no "Garden Snack"....
1,98€
Bioloģiski audzētu ābolu sukādes 100gr iepakojumā no Zaļais Grozs.'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
Bioloģiski audzētu ābolu sukādes 100gr iepakojumā no Zaļais Grozs....
2,45€
BIO Ābolu sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un..
BIO Ābolu sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni...
2,55€
Bioloģiski audzētas aronijas žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. ..
Bioloģiski audzētas aronijas žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatī...
2,55€
BIO Cidoniju sukādes 100gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatne..
BIO Cidoniju sukādes 100gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs....
2,45€
BIO Ķirbju sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Ķirbju sukādes 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
3,99€
BIO Upenes žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs".Kooperatīvs "Zaļais Grozs" apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiskas sezonas ogas, gan tēja..
BIO Upenes žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs"....
1,95€
Bioloģiski audzēti āboli - žāvēti no Z/S Kalna dārzi. ..
Bioloģiski audzēti āboli - žāvēti no Z/S Kalna dārzi. .....
1,89€
Kaltēti āboli ar dzērvenēm  50gr iepakojumā no Garden snack."Garden Snack" ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā veselīgas, alternatīvās uzkodas un našķus. ..
Kaltēti āboli ar dzērvenēm  50gr iepakojumā no Garden snack."...
1,89€
Kaltēti āboli ar ingveru 50gr iepakojumā no Garden Snack."Garden Snack" ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā veselīgas, alternatīvās uzkodas un našķus. ..
Kaltēti āboli ar ingveru 50gr iepakojumā no Garden Snack."Garden S...
1,89€
Ābolu čipsi no kaltētiem āboliem ar kakao 50 gr iepakojumā no "Garden Snack"."Garden Snack" ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā veselīgas, alternatīvās uzkodas un našķus. ..
Ābolu čipsi no kaltētiem āboliem ar kakao 50 gr iepakojumā no "Gar...
1,89€
Kaltēti āboli ar kanēli 50gr iepakojumā no Garden snack."Garden Snack" ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā veselīgas, alternatīvās uzkodas un našķus. ..
Kaltēti āboli ar kanēli 50gr iepakojumā no Garden snack."Garden Sn...
1,89€
Kaltēti āboli ar ķirbju un sezama sēklām 50gr iepakojumā no Garden Snack."Garden Snack" ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā veselīgas, alternatīvās uzkodas un našķus. ..
Kaltēti āboli ar ķirbju un sezama sēklām 50gr iepakojumā no Garden...
3,39€
Rabarberu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu aud..
Rabarberu sukādes šokolādē 100gr iepakojumā no zemnieku saimniecīb...
Rāda no 1 līdz 15 kopā 15 (Kopā lapu - 1)