SIA ABOVA


7,59€
BIO Liellopu kakla karbonāde 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunl..
BIO Liellopu kakla karbonāde 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvā...
11,38€
BIO jēra gulašs 500gr  iepakojumā no SIA Abova.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bioloģisku teļa gaļ..
BIO jēra gulašs 500gr  iepakojumā no SIA Abova.SIA Abova ir ...
11,38€
BIO Jēra karbonāde ar kaulu 500gr iepakojumā no SIA Abova.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bioloģisku te..
BIO Jēra karbonāde ar kaulu 500gr iepakojumā no SIA Abova.SIA Abo...
9,49€
BIO Jēra lāpstiņa ar kaulu 500gr iepakojumā no SIA Abova. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bioloģis..
BIO Jēra lāpstiņa ar kaulu 500gr iepakojumā no SIA Abova. SIA...
9,69€
BIO Jēra maltās gaļas masa 500gr vakuuma iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku..
BIO Jēra maltās gaļas masa 500gr vakuuma iepakojumā no SIA Abova, ...
6,67€
BIO Jēra ribiņas 500gr iepakojumā no SIA Abova. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bioloģisku teļa ga..
BIO Jēra ribiņas 500gr iepakojumā no SIA Abova. SIA Abova ir...
11,38€
BIO Jēra šķiņķis ar kaulu  500gr iepakojumā no SIA Abova.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bioloģisk..
BIO Jēra šķiņķis ar kaulu  500gr iepakojumā no SIA Abova.SIA ...
10,59€
BIO Liellopa antrekots 500gr vakuuma iepakojumā no bioloģiski sertificētas Latvijas uzņēmuma SIA ABOVA, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes ce..
BIO Liellopa antrekots 500gr vakuuma iepakojumā no bioloģiski...
32,69€
BIO Liellopa fileja  1kg vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku ja..
BIO Liellopa fileja  1kg vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lie...
6,45€
Bioloģiski sertificēts liellopa gulašs augsākā labuma 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novads. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā b..
Bioloģiski sertificēts liellopa gulašs augsākā labuma 500gr iepako...
10,59€
BIO liellopa karbonāde bez kaula 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvārdes novadā.Derīguma termiņš : 10 dienasSIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas ..
BIO liellopa karbonāde bez kaula 500gr vakuuma iepakojumā no SIA A...
0,50€
BIO Liellopa kauli 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un ..
BIO Liellopa kauli 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes no...
6,89€
BIO Liellopa krūtiņa 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bio..
BIO Liellopa krūtiņa 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novad...
10,59€
BIO liellopa langets 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvārdes novads. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku..
BIO liellopa langets 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvā...
6,89€
Bioloģiksi sertificēta liellopa lāpstiņa bez kaula 500gr iepakojumā no SIA Abova.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku ja..
Bioloģiksi sertificēta liellopa lāpstiņa bez kaula 500gr iepakojum...
5,09€
BIO Liellopa maltās gaļas masa 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jau..
BIO Liellopa maltās gaļas masa 500gr iepakojumā no SIA Abova, Liel...
6,89€
BIO Liellopa ribiņas 1kg iepakojumā SIA Abova, Lielvārdes novadā. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un ..
BIO Liellopa ribiņas 1kg iepakojumā SIA Abova, Lielvārdes novadā.&...
8,49€
Bioloģiski audzēts liellopa šķiņķis aptuveni 500g  iepakojumā no uzņēmums SIA ABOVA, Lielvātdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bi..
Bioloģiski audzēts liellopa šķiņķis aptuveni 500g  iepakojumā...
2,70€
BIO Liellopa zupas izlase 700gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jau..
BIO Liellopa zupas izlase 700gr iepakojumā no SIA Abova, Liel...
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)