SIA Āma


4,20€
Auksti kūpināta desa 250gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gad..
Auksti kūpināta desa 250gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA i...
2,29€
BIO Liellopa aknas 500gr iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis ..
BIO Liellopa aknas 500gr iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. ...
7,35€
BIO Liellopa gulašs 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā..
BIO Liellopa gulašs 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir...
5,30€
BIO Liellopa maltā gaļa 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. ..
BIO Liellopa maltā gaļa 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀM...
7,10€
Bioloģisksi audzēts liellopa šķinķis no SIA Āma 500gr iepakojumā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāc..
Bioloģisksi audzēts liellopa šķinķis no SIA Āma 500gr iepakojumā. ...
3,39€
Broileru šķiņķu girosi ( žāvēti ar alkškņu malku) 400gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SI..
Broileru šķiņķu girosi ( žāvēti ar alkškņu malku) 400gr vakuuma ie...
2,35€
Cīsiņi bērniem (vārīti)  300gr vakuuma iepakojumā gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums..
Cīsiņi bērniem (vārīti)  300gr vakuuma iepakojumā gaļas pārst...
3,55€
Cūkas krūtiņa 500gr no SIA Āma. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā n..
Cūkas krūtiņa 500gr no SIA Āma. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums,...
4,95€
Svaiga cūkgaļas krūtiņa sinepju un medus marinādē 500gr vakuuma iepakojumā no uzņēmuma SIA ĀMA, Cēsu novadā. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā no..
Svaiga cūkgaļas krūtiņa sinepju un medus marinādē 500gr vakuuma ie...
3,45€
Cūkas ribas 1kg iepakojumā no SIA Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā no sk..
Cūkas ribas 1kg iepakojumā no SIA Āma. Latvijas uzņēmums, kas...
3,60€
Cūkas šķiņķis 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ĀMA. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā..
Cūkas šķiņķis 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ĀMA. SIA ĀMA ir...
3,85€
Cūkgaļas fiileja svaiga 320gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. ..
Cūkgaļas fiileja svaiga 320gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀM...
4,65€
Cūkgaļas kakla karbonāde no SIA Āma 500gr vakuuma iepakojumā.SIA Āma Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. ga..
Cūkgaļas kakla karbonāde no SIA Āma 500gr vakuuma iepakojumā.SIA Ā...
4,80€
Kakla karbonāde žāvēta Bez E vielām, Senču gaumē 400gr iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas p..
Kakla karbonāde žāvēta Bez E vielām, Senču gaumē 400gr iepakojumā ...
4,54€
Cūkgaļas karbonāde atdzesēta bez speķa 500 gr iepakojumā vakuumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "..
Cūkgaļas karbonāde atdzesēta bez speķa 500 gr iepakojumā vakuumā n...
3,29€
Cūkgaļas maltā gaļa 500gr  vakuuma iepakojumā no SIA ĀMA. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāci..
Cūkgaļas maltā gaļa 500gr  vakuuma iepakojumā no SIA ĀMA.&nbs...
4,25€
Cūkgaļas ribas žāvētas 1kg iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atr..
Cūkgaļas ribas žāvētas 1kg iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvij...
2,25€
Desa ar sieru 280gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA ĀMASIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.Sastāvs: cūkgaļa, liellopu gaļa, cūkas ādas vārītas, speķis, ledus, vājpiena pulv..
Desa ar sieru 280gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA ĀM...
3,94€
Jaukta (liellopu un cūkgaļas) maltā gaļa 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ĀMA.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes dar..
Jaukta (liellopu un cūkgaļas) maltā gaļa 500gr vakuuma iepakojumā ...
4,90€
Karbonāde žāvēta senču gaumē 400gr iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. g..
Karbonāde žāvēta senču gaumē 400gr iepakojumā no SIA Āma.SIA ĀMA i...
1,29€
Ķiploku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes ..
Ķiploku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu...
3,19€
Lauku desa (pusžāvēta) 1gab ( 300 gr) no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāci..
Lauku desa (pusžāvēta) 1gab ( 300 gr) no SIA Āma, Cēsu novadā.&nbs...
3,99€
Pusžāvētās mednieku desiņas 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un a..
Pusžāvētās mednieku desiņas 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latv...
1,69€
Pastēte "Ekstra" , dabīgs produkts , bez E vielām 250gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA "Āma" . SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņ..
Pastēte "Ekstra" , dabīgs produkts , bez E vielām 250gr iepakojumā...
2,59€
Vārīti piena cīsiņi augstākā labuma , 300gr iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņ..
Vārīti piena cīsiņi augstākā labuma , 300gr iepakojumā no SIA Āma....
2,19€
Piknika desiņas (pusžāvētas) ar sieru 350gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbīb..
Piknika desiņas (pusžāvētas) ar sieru 350gr no SIA Āma, Cēsu novad...
2,20€
Putraimu desa 500gr  no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā ..
Putraimu desa 500gr  no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, ...
2,42€
Salamī desa bez E vielām - dabīgs produkts 250gr no SIA Āma.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. ..
Salamī desa bez E vielām - dabīgs produkts 250gr no SIA Āma.SIA ĀM...
1,78€
Cūkgaļas sardeles "Ekstra" 300gr iepakojumā  no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums..
Cūkgaļas sardeles "Ekstra" 300gr iepakojumā  no SIA Āma. SIA ...
3,95€
Šašlika desa 500gr iepakojumā no SIA Āma Cēsu novadā.Šašlika desa var gardi pagatavot gan uz plīts, gan uz grilla, gan ugunskurā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no L..
Šašlika desa 500gr iepakojumā no SIA Āma Cēsu novadā.Šašlika desa ...
6,89€
Šašliks klasiskais 1kg no SIA Āma SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā..
Šašliks klasiskais 1kg no SIA Āma SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmum...
3,80€
Servelāde 500gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma Cēsu novadā.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darb..
Servelāde 500gr iepakojumā no gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Āma Cē...
4,54€
Šķiņķis žāvēts senču gaumē 400gr no SIA Āma.Dabīgs Latvijas produkts.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāc..
Šķiņķis žāvēts senču gaumē 400gr no SIA Āma.Dabīgs Latvijas produk...
1,85€
Tūristu desiņas (pusžāvētas) 350gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrā..
Tūristu desiņas (pusžāvētas) 350gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, ...
2,48€
Viltotais zaķis 400gr iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums no Cēsīm.Sastāvs: Cūkgaļa, liellopu gaļa, cūkas speķis, cietes, sāls, garšvielas, paprika, ķimenes. SIA ĀMA..
Viltotais zaķis 400gr iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārs...
6,59€
Vistas gaļas šašliks 1kg no SIA ĀMA.Sastāvs: pārtikas sāls, garšvielas ar sinepēm, seleriju/skābuma regulētājs E262, laktoze, dekstroze, burkāni, skābinātājs E330, garšas pastiprinātājs E621, bi..
Vistas gaļas šašliks 1kg no SIA ĀMA.Sastāvs: pārtikas sāls, garšvi...
3,29€
Žāvēta gaļa mājas gaumē 300gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma. SIA Āma ir gaļas pārstrādes uzņēmums Cēsu novadā.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.U..
Žāvēta gaļa mājas gaumē 300gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma. ...
4,80€
Žāvēta gaļa zemnieku gaumē 500gr no SIA Āma. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un ..
Žāvēta gaļa zemnieku gaumē 500gr no SIA Āma. SIA ĀMA ir Latvi...
1,69€
Zemnieku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes..
Zemnieku desa (pusžāvēta) 180gr vakuuma iepakojumā no SIA Āma, Cēs...
3,20€
Cīsiņi Cēsu sātīgie 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas v..
Cīsiņi Cēsu sātīgie 350gr iepakojumā no Sia Āma. Latvijas uzņ...
4,49€
Cūkas stilbs žāvēts, bez kaula 500gr no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atr..
Cūkas stilbs žāvēts, bez kaula 500gr no SIA ĀmaSIA ĀMA ir Latvijas...
2,25€
Doktora desa vārīta, dabīgs produkts bez E vielām no SIA Āma 300gr iepakojumā.Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību ..
Doktora desa vārīta, dabīgs produkts bez E vielām no SIA Āma ...
4,35€
Krūtiņa žāvēta senču gaumē 400gr no SIA Āma. Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā..
Krūtiņa žāvēta senču gaumē 400gr no SIA Āma. Latvijas uzņēmum...
Rāda no 1 līdz 43 kopā 43 (Kopā lapu - 1)