SIA VAIRAK


21,29€
Komplekta sastāvā : ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs, tas iekļauj augļu, dārzeņu mix, iekļaujot gan Latvijas sezonas produktus, gan pasaules, kā arī salātus un/vai zaļumus.Svars: aptuveni ..
Komplekta sastāvā : ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs, tas ie...
23,26€
Ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs. Pērkot produktus komplektā, tas kopsummā ir izdevīgāks.Šīs nedēļas komplektā ietilpst: Latvijas un pasaules sezonas dārzeņi un augļi , zaļumi un  gar..
Ik nedēļu komplekta sastāvs ir mainīgs. Pērkot produktus komplektā...
28,97€
Komplekts ir piemērots ģimenes vakariņām, kura sastāvs ik nedēļu mainās. Komplekta sastāvā ietilpst:  sezonas dārzeņi, augļi, salāti, garšauģi un zaļumi. Svaigi cepta maize, 10 lauku olas, ..
Komplekts ir piemērots ģimenes vakariņām, kura sastāvs ik nedēļu m...
25,08€
Komplekts ar piena produktiem piemērots ģimenēm, kas ik nedēļu pasūta dažādus piena produkts, šī būs iespēja iegādāties tos izdevīgāk. Produkti ir piemēroti ikdienas lietošanai, piemēram - broka..
Komplekts ar piena produktiem piemērots ģimenēm, kas ik nedēļu pas...
42,79€
Šis ir īpašais , krāsainais komplekts. Tā sastāvā katru reizi būs dažādi produkti no dažādām zemnieku saimniecībām un mājražotajiem.  Šajā komplektā ik nedēļu būs pieejami aptuveni 12-15 da..
Šis ir īpašais , krāsainais komplekts. Tā sastāvā katru reizi būs ...
Mazais krāsainais komplekts
sale
27,89€ 31,44€
Šis ir īpašais , mazais krāsainais komplekts, kurš nemaz nav tik mazs un , kurā krāsu arī netrūkst. Šajā komplektā ik nedēļu būs pieejami aptuveni 11-14 dažādi produkti, tai skaitā būs sezonas d..
Šis ir īpašais , mazais krāsainais komplekts, kurš nemaz nav tik m...
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)