Sulas un sīrupi
6,69€
Melleņu- cidoniju sula ( 70% melleņu, 30% cidoniju) dabīga bez pievienota cukura,  no Latvijas uzņēmuma Green Hive 750ml iepakojumā.Uzņēmums "Green Hive" atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī p..
Melleņu- cidoniju sula ( 70% melleņu, 30% cidoniju) dabīga bez pie...
6,45€
100% Dzērveņu sula 750ml iepakojumā no Green Hive.Uzņēmums "Green Hive" atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī pārliecība tiek ielikta visā ražošanas procesā, tā parādot savu dzīves attieksmi - Dzīvo..
100% Dzērveņu sula 750ml iepakojumā no Green Hive.Uzņēmums "Green ...
2,79€
BIO Ābolu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Ābolu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
3,39€
BIO Aroniju - ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu aud..
BIO Aroniju - ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecīb...
4,65€
BIO Aroniju sula ar ķiršu lapām (ar pievienotu cukuru) 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecī..
BIO Aroniju sula ar ķiršu lapām (ar pievienotu cukuru) 500gr iepak...
3,65€
BIO Cidoniju sīrups 600gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu..
BIO Cidoniju sīrups 600gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&...
3,90€
BIO Egļu jauno dzinumu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Sīrups lieliski noderēs klepus ārstēšanā un imunitātes stiprināšanā. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vi..
BIO Egļu jauno dzinumu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
2,25€
BIO Ērkšķogu sīrups 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Zaļais Grozs ir koopertatīvs Vidzemē, kurš apvieno bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
BIO Ērkšķogu sīrups 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&...
2,79€
BIO Kumelīšu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu ..
BIO Kumelīšu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrā...
3,95€
BIO Maizes kvasa dzēriens 1L iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēša..
BIO Maizes kvasa dzēriens 1L iepakojumā no zemnieku saimniecībs In...
2,79€
BIO Pīlādžu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu u..
BIO Pīlādžu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrān...
2,59€
BIO Pīlādžu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs Zaļais Grozs piedāvā dažādus produktus, bioloģiski sertificētus no Vidzemē esošajām zemnieku saimniecībām. ..
BIO Pīlādžu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Ko...
1,19€
BIO Piparkūku dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un aug..
BIO Piparkūku dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saimn...
2,79€
BIO Piparkūku sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Piparkūku sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
1,44€
BIO Piparmētru dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un au..
BIO Piparmētru dzēriens raudzēts 330ml iepakojumā no zemnieku saim...
3,90€
BIO Plūmju sīrups 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, ..
BIO Plūmju sīrups 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&nb...
5,89€
BIO Plūmju sula, bez cukura 1l iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu..
BIO Plūmju sula, bez cukura 1l iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gr...
3,90€
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs apvieno vairakas zemnieku saimniecības no Vidzemes, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, augļu un zaļumu audzēš..
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Groz...
3,79€
BIO Priežu čiekuru sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiski sertificētus dārzeņus, s..
BIO Priežu čiekuru sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais G...
3,79€
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļais Grozs".Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, dārzeņu, salātu, zaļum..
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļ...
2,25€
Rabarberu sīrups 500gr iepakojumā no Z/S "Lūšēni" ..
Rabarberu sīrups 500gr iepakojumā no Z/S "Lūšēni" .....
2,79€
BIO Rabarberu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu..
BIO Rabarberu sīrups 450gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indr...
3,52€
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. sa..
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no koop...
3,98€
BIO Sarkanā ābolņa ziedu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku ..
BIO Sarkanā ābolņa ziedu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Za...
3,90€
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dārzeņu audzēš..
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatī...
3,98€
BIO Upeņu lapu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, o..
BIO Upeņu lapu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs...
6,45€
Cidoniju sula 750ml no Green Hive.Auksti spiesta 100% sula bez pievienota cukura...
Cidoniju sula 750ml no Green Hive.Auksti spiesta 100% sula bez pie...
1,85€
Dzeramais : kumelīšu - rabarberu dabīgs tējas dzēriens 500 ml TetraPak iepakojumā. Gatavots galvenokārt no Latvijā iegūtām izejvielām.SIA Dabas dots ir veselīgu un ..
Dzeramais : kumelīšu - rabarberu dab...
2,00€
Ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un pārs..
Ķiršu sīrups 300gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Ama...
2,80€
Medus sīrups "Brūklene" 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dabīgs sīrups, kas nestur konservantus un cukuru. Sastāvs: auksti spiesta brūkleņu sula, dažādu ziedus medus ( 3:1) Uzņēmu..
Medus sīrups "Brūklene" 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dabī...
2,80€
Medus sīrups "Cidonija " 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dabīgs sīrups, kas nestur konservantus un cukuru. Sastāvs: auksti spiesta cidoniju sula, dažādu ziedus medus ( 3:1) Uzņēm..
Medus sīrups "Cidonija " 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dab...
2,80€
Medus sīrups "Smiltsērkšķis" 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dabīgs sīrups, kas nestur konservantus un cukuru. Sastāvs: auksti spiesta smiltsērkšķu sula, dažādu ziedus medus ( 3:1)&nb..
Medus sīrups "Smiltsērkšķis" 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir...
2,80€
Medus sīrups "Upene" 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dabīgs sīrups, kas nestur konservantus un cukuru. Sastāvs: auksti spiesta upeņu sula, dažādu ziedus medus ( 3:1) Uzņēmums "Gr..
Medus sīrups "Upene" 250ml iepkojumā no Green Hive. Šis ir dabīgs ...
6,45€
100% Upeņu sula 750ml iepakojumā, bez cukura un citām pievienotām vielām. Dabīgs produkts no Latvijas uzņēmuma Green Hive.Uzņēmums "Green Hive" atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī pārliecība tiek ..
100% Upeņu sula 750ml iepakojumā, bez cukura un citām pievienotām ...
4,95€
Vārīts iebiezinātais piens "Pasaka"  620gr iepkojumā. 'Magmum" gatavo vārītu iebiezināto pienu ar cukuru. Produkts tiek gatavots Latvijā un tikai no Latvijas piena. Tas ir dabīgs produkts u..
Vārīts iebiezinātais piens "Pasaka"  620gr iepkojumā. 'Magmum...
6,45€
100% Brūkleņu sula 750ml iepakojumā no Latvijas uzņēmuma Green Hive. Uzņēmums "Green Hive" atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī pārliecība tiek ielikta visā ražošanas procesā, tā parādot savu ..
100% Brūkleņu sula 750ml iepakojumā no Latvijas uzņēmuma Green Hiv...
6,45€
100% Smiltsērkšķu sula 750ml iepakojumā. No Latvijas uzņēmuma Green Hive.Uzņēmums "Green Hive" atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī pārliecība tiek ielikta visā ražošanas procesā, tā parādot savu d..
100% Smiltsērkšķu sula 750ml iepakojumā. No Latvijas uzņēmuma Gree...
Rāda no 1 līdz 37 kopā 37 (Kopā lapu - 1)