Teļa, Jaunlopa, Liellopa gaļa

Teļa, Jaunlopa, Liellopa gaļa
7,59€
BIO Liellopu kakla karbonāde 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunl..
BIO Liellopu kakla karbonāde 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvā...
2,29€
BIO Liellopa aknas 500gr iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis ..
BIO Liellopa aknas 500gr iepakojumā no SIA Āma, Cēsu novadā. ...
10,59€
BIO Liellopa antrekots 500gr vakuuma iepakojumā no bioloģiski sertificētas Latvijas uzņēmuma SIA ABOVA, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes ce..
BIO Liellopa antrekots 500gr vakuuma iepakojumā no bioloģiski...
32,69€
BIO Liellopa fileja  1kg vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku ja..
BIO Liellopa fileja  1kg vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lie...
7,35€
BIO Liellopa gulašs 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā..
BIO Liellopa gulašs 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir...
6,45€
Bioloģiski sertificēts liellopa gulašs augsākā labuma 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novads. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā b..
Bioloģiski sertificēts liellopa gulašs augsākā labuma 500gr iepako...
10,59€
BIO liellopa karbonāde bez kaula 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvārdes novadā.Derīguma termiņš : 10 dienasSIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas ..
BIO liellopa karbonāde bez kaula 500gr vakuuma iepakojumā no SIA A...
0,50€
BIO Liellopa kauli 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un ..
BIO Liellopa kauli 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes no...
6,89€
BIO Liellopa krūtiņa 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un bio..
BIO Liellopa krūtiņa 1kg iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novad...
10,59€
BIO liellopa langets 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvārdes novads. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku..
BIO liellopa langets 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ABOVA, Lielvā...
6,89€
Bioloģiksi sertificēta liellopa lāpstiņa bez kaula 500gr iepakojumā no SIA Abova.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku ja..
Bioloģiksi sertificēta liellopa lāpstiņa bez kaula 500gr iepakojum...
5,30€
BIO Liellopa maltā gaļa 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. ..
BIO Liellopa maltā gaļa 500gr no SIA Āma, Cēsu novadā. SIA ĀM...
5,09€
BIO Liellopa maltās gaļas masa 500gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jau..
BIO Liellopa maltās gaļas masa 500gr iepakojumā no SIA Abova, Liel...
6,89€
BIO Liellopa ribiņas 1kg iepakojumā SIA Abova, Lielvārdes novadā. SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jaunlopa un ..
BIO Liellopa ribiņas 1kg iepakojumā SIA Abova, Lielvārdes novadā.&...
8,49€
Bioloģiski audzēts liellopa šķiņķis aptuveni 500g  iepakojumā no uzņēmums SIA ABOVA, Lielvātdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bi..
Bioloģiski audzēts liellopa šķiņķis aptuveni 500g  iepakojumā...
7,10€
Bioloģisksi audzēts liellopa šķinķis no SIA Āma 500gr iepakojumā. SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām. Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sāc..
Bioloģisksi audzēts liellopa šķinķis no SIA Āma 500gr iepakojumā. ...
2,70€
BIO Liellopa zupas izlase 700gr iepakojumā no SIA Abova, Lielvārdes novadā.SIA Abova ir bioloģiski sertificēts gaļas sadales un pārstrādes cehs , kas piedāvā bioloģisku jēra,bioloģisku jau..
BIO Liellopa zupas izlase 700gr iepakojumā no SIA Abova, Liel...
3,94€
Jaukta (liellopu un cūkgaļas) maltā gaļa 500gr vakuuma iepakojumā no SIA ĀMA.SIA ĀMA ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gaļas produktus no Latvijas izejvielām.Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes dar..
Jaukta (liellopu un cūkgaļas) maltā gaļa 500gr vakuuma iepakojumā ...
2,94€
Jaunlopa frikadeles 260gr vakuuma iepakojumā no SIA IDZ."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu. ..
Jaunlopa frikadeles 260gr vakuuma iepakojumā no SIA IDZ."Sidrabi" ...
4,10€
Jaunlopa kotletes 400gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa un truša gaļu...
Jaunlopa kotletes 400gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi"...
3,82€
Jaunlopu kupāti 330gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Jaunlopu kupāti 330gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi...
6,30€
Teļa gaļa gabaliņos 500gr vakuuma iepakojumā no SIA "IDZ". Uzņēmums SIA "IDZ" ar zīmolu Sidrabjērs piedāvā Latvijā audzētu un pārstrādātu truša, teļa un jēra gaļu. ..
Teļa gaļa gabaliņos 500gr vakuuma iepakojumā no SIA "IDZ". Uz...
4,80€
Teļa lāpstiņa ar kaulu 500gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Teļa lāpstiņa ar kaulu 500gramu iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."...
6,98€
Teļa lāpstiņa bez kaula 500gr vakuuma iepakojumā no SIA IDZ."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Teļa lāpstiņa bez kaula 500gr vakuuma iepakojumā no SIA IDZ."Sidra...
4,97€
Jaunlopa maltās gaļas masa 50gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Jaunlopa maltās gaļas masa 50gr iepakojumā no uzņēmuma "Sidrabi"."...
Teļa šķinķis 500gr
Akcija
7,30€ 8,95€
Teļa šķinķis 500gr vakuuma iepakojumā no SIA IDZ. "Sidrabi" saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes jēra, jaunlopa, truša un kazas gaļu...
Teļa šķinķis 500gr vakuuma iepakojumā no SIA IDZ. "Sidrabi" s...
Rāda no 1 līdz 26 kopā 26 (Kopā lapu - 1)