Tējas
2,55€
BIO Asinszāļu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, ..
BIO Asinszāļu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&nb...
2,55€
BIO Aveņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, salā..
BIO Aveņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. K...
2,55€
Ehināciju tēja 20grZaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrieba, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, Siguldas, Amatas un Vecpiebalgas..
Ehināciju tēja 20grZaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu ko...
2,55€
BIO Kazeņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, sal..
BIO Kazeņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. ...
2,55€
Ekoloģiski ievakta kliņģerīšu tēja 30grZaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrieba, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, Siguldas, Am..
Ekoloģiski ievakta kliņģerīšu tēja 30grZaļais Grozs ir lauksaimnie...
2,79€
BIO Kumelīšu tēja 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audzēšanu un ..
BIO Kumelīšu tēja 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni,...
2,55€
Māllēpes tēja 20gr iepakojumā no z/s Kalmes...
Māllēpes tēja 20gr iepakojumā no z/s Kalmes......
2,55€
BIO Pelašķu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemes novadā...
BIO Pelašķu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidz...
2,55€
BIO Priežu pumpuru tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ..
BIO Priežu pumpuru tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Groz...
2,55€
Raspodiņš  tēja 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi"..
Raspodiņš  tēja 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi".....
2,55€
Tēja raudene 30gr iepakojumā no z/s "Kalna Dārzi" ..
Tēja raudene 30gr iepakojumā no z/s "Kalna Dārzi" .....
2,55€
BIO Sarkanā āboliņa tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dā..
BIO Sarkanā āboliņa tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gro...
2,59€
TĒJA - Smiltšērkšķu lapas 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi"..
TĒJA - Smiltšērkšķu lapas 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi".....
2,55€
BIO Fermentēta tēja Ābelīte (ābeļu,ķiršu, smiltsērkšķu, upeņu, aveņu, bumbieru lapu mix) 30gr iepakojumā kooeratīva Zaļais Grozs. ..
BIO Fermentēta tēja Ābelīte (ābeļu,ķiršu, smiltsērkšķu, upeņu, ave...
2,59€
BIO Tēja "Kazroze"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas oga..
BIO Tēja "Kazroze"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatī...
2,55€
BIO Tēja Plūmīte 30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas ogas, salāt..
BIO Tēja Plūmīte 30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļai...
2,55€
BIO Raibā tēja (sastāvā: smiltsērkšķu, upeņu, jāņogu, mežābeļu lapu mix) 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audz..
BIO Raibā tēja (sastāvā: smiltsērkšķu, upeņu, jāņogu, mežābeļu lap...
2,55€
BIO Tēja Sarkanais āboliņš 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs Indrāni, Amatas novadā.Saimniecība nodarbojas ir bioloģisku sertificēta. Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu, salātu un augu audz..
BIO Tēja Sarkanais āboliņš 30gr iepakojumā no zemnieku saimniecībs...
2,59€
BIO Tēja "Smaržīgā"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas og..
BIO Tēja "Smaržīgā"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperat...
2,55€
BIO Upeņu lapu tēja 30 gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs". Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras ir bioloģiski sertificētas audzējot sezonas ogas..
BIO Upeņu lapu tēja 30 gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs"...
2,55€
BIO Vībotnes tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dārz..
BIO Vībotnes tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs...
1,85€
Dzeramais : kumelīšu - rabarberu dabīgs tējas dzēriens 500 ml TetraPak iepakojumā. Gatavots galvenokārt no Latvijā iegūtām izejvielām.SIA Dabas dots ir veselīgu un ..
Dzeramais : kumelīšu - rabarberu dab...
Rāda no 1 līdz 22 kopā 22 (Kopā lapu - 1)