Kaņepītes z/s


1,69€
BIO Ātri vārāmās auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarboja..
BIO Ātri vārāmās auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimnie...
1,78€
BIO Auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar labības ..
BIO Auzu pārslas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepīt...
0,98€
BIO Miežu grūbas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar labības ..
BIO Miežu grūbas 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepīt...
1,29€
BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar..
BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecība...
1,29€
BIO Pilngraudu rudzu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar ..
BIO Pilngraudu rudzu milti 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības...
1,40€
BIO Rudzu milti bīdelētie 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar l..
BIO Rudzu milti bīdelētie 1kg iepakojumā no zemnieku saimniecības ...
2,29€
BIO Šķeltie zirņi 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Bioloģiski sertificētā zemnieku saimniecība "Kaņepītes"  ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar labības..
BIO Šķeltie zirņi 500gr iepakojumā no zemnieku saimniecības Kaņepī...
z/s Kaņepītes Komplekts
new
5,36€
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu milti 1kg , BIO Šķeltie zirņi iepakojumā 500gr iepakojumos no zemnieku saimniecības Kaņepītes, Kocēnu pagasta.Pērkot produktus k..
Komplektā ietilpst BIO Auzu pārslas 500gr , BIO Pilngraudu kviešu ...
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)