Zaļais Grozs


3,89€
Ābolu - cidoniju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, ..
Ābolu - cidoniju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais...
1,98€
Bioloģiski audzētu ābolu sukādes 100gr iepakojumā no Zaļais Grozs.'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
Bioloģiski audzētu ābolu sukādes 100gr iepakojumā no Zaļais Grozs....
4,49€
BIO Ābolu - plūmju biezenis ( bez cukura) 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaur..
BIO Ābolu - plūmju biezenis ( bez cukura) 500gr iepakojumā no koop...
2,55€
Bioloģiski audzētas aronijas žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. ..
Bioloģiski audzētas aronijas žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatī...
2,75€
BIO Aroniju ogu pulveris 50gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līga..
BIO Aroniju ogu pulveris 50gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gro...
4,65€
BIO Aroniju sula ar ķiršu lapām (ar pievienotu cukuru) 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecī..
BIO Aroniju sula ar ķiršu lapām (ar pievienotu cukuru) 500gr iepak...
2,55€
BIO Asinszāļu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, ..
BIO Asinszāļu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&nb...
2,55€
BIO Aveņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, salā..
BIO Aveņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. K...
2,95€
BIO Biešu aukstā zupa 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, VidzemēKooperatīvs nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, salātu, zaļumu audzēšanu. ..
BIO Biešu aukstā zupa 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, VidzemēKoo...
2,45€
BIO Bietes marinētas, rīvētas 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes..
BIO Bietes marinētas, rīvētas 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
3,90€
BIO Bumbieru - plūmju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļāis grozs. 'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku..
BIO Bumbieru - plūmju ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Z...
3,90€
Bumbieru - rabarberu ievārījums 300gr iepakojumā no Z/S  "Drapmaņi"...
Bumbieru - rabarberu ievārījums 300gr iepakojumā no Z/S  "Dra...
3,90€
BIO Bumbieru - kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skuje..
BIO Bumbieru - kazeņu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Z...
3,65€
BIO Cidoniju sīrups 600gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu..
BIO Cidoniju sīrups 600gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&...
2,55€
BIO Cidoniju sukādes 100gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatne..
BIO Cidoniju sukādes 100gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs....
0,89€
BIO Dzeltenie zirņi 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes..
BIO Dzeltenie zirņi 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Z...
3,90€
BIO Egļu jauno dzinumu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Sīrups lieliski noderēs klepus ārstēšanā un imunitātes stiprināšanā. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vi..
BIO Egļu jauno dzinumu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
2,55€
Ehināciju tēja 20grZaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrieba, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, Siguldas, Amatas un Vecpiebalgas..
Ehināciju tēja 20grZaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu ko...
2,25€
BIO Ērkšķogu sīrups 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Zaļais Grozs ir koopertatīvs Vidzemē, kurš apvieno bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
BIO Ērkšķogu sīrups 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&...
1,98€
BIO Jāņogu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs "Zaļais Grozs" piedāvā dažādus produktus no Vidzemē esošajām bioloģiski sertificētām zemnieku saimniecībām...
BIO Jāņogu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Koo...
2,78€
BIO Kabaču ķausis 460gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski sertificētus produktus.&..
BIO Kabaču ķausis 460gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vi...
0,89€
Bioloģiski audzēti kāļi 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir kooperatīvs, kurš apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiski sertificētus ..
Bioloģiski audzēti kāļi 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gro...
2,78€
BIO Kāpostu ķausis 490gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski sertificētus produ..
BIO Kāpostu ķausis 490gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vi...
0,59€
Bioloģiski audzēti kartupeļi 1kg (šķ.Vineta) iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs".Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrieba, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībā..
Bioloģiski audzēti kartupeļi 1kg (šķ.Vineta) iepakojumā no koopera...
2,95€
BIO Kaukāzu plūmju kompots 550gr iepakojumā no kooperatīvs Zaļais Grozs.'Zaļais Grozs" ir kooperatīvs Vidzemē un apvieno vairākas mazākas un lielākas bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecība..
BIO Kaukāzu plūmju kompots 550gr iepakojumā no kooperatīvs Zaļais ...
2,55€
BIO Kazeņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, sal..
BIO Kazeņu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. ...
2,55€
Ekoloģiski ievakta kliņģerīšu tēja 30grZaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrieba, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, Siguldas, Am..
Ekoloģiski ievakta kliņģerīšu tēja 30grZaļais Grozs ir lauksaimnie...
0,67€
BIO Loki 50gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, Siguldas, ..
BIO Loki 50gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais grozs.Zaļais Grozs ...
2,55€
Māllēpes tēja 20gr iepakojumā no z/s Kalmes...
Māllēpes tēja 20gr iepakojumā no z/s Kalmes......
2,65€
BIO Marinētas bietes gabaliņos 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, VidzemēKooperatīvs nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, salātu, zaļumu audzēšanu. ..
BIO Marinētas bietes gabaliņos 500gr iepakojumā no Zaļais Grozs, V...
3,98€
BIO Marinēti kabači 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski sertificētus produk..
BIO Marinēti kabači 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vid...
0,55€
Bioloģiski audzēti maurloki 30gr bunte no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemes pusē...
Bioloģiski audzēti maurloki 30gr bunte no kooperatīva Zaļais Grozs...
2,39€
BIO Paipalu olas 10gab iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir koopertatīvs Vidzemē, kurš apvieno bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
BIO Paipalu olas 10gab iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļa...
2,59€
BIO Pastinaks žāvēts 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs."Zaļais Grozs" apvieno vairākas Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas ogas, augļus, ..
BIO Pastinaks žāvēts 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs."...
2,55€
BIO Pelašķu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemes novadā...
BIO Pelašķu tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidz...
0,55€
BIO Pētersīļi lapu 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Kooperatīvs "Zaļais Grozs" apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiskas sezonas ogas, ga..
BIO Pētersīļi lapu 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vi...
2,59€
BIO Pīlādžu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs Zaļais Grozs piedāvā dažādus produktus, bioloģiski sertificētus no Vidzemē esošajām zemnieku saimniecībām. ..
BIO Pīlādžu želeja 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Ko...
3,90€
BIO Plūmju - ābolu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes..
BIO Plūmju - ābolu ievārījums 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļa...
3,98€
BIO Plūmju kompots "Komēta" 1kg  iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģiski serti..
BIO Plūmju kompots "Komēta" 1kg  iepakojumā no kooperatīva Za...
4,59€
BIO Plūmju kompots  "Ulenas Renklode" 1kg iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs,Vidzemē. Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē dažādus bioloģi..
BIO Plūmju kompots  "Ulenas Renklode" 1kg iepakojumā no koope...
3,90€
BIO Plūmju sīrups 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ogu, ..
BIO Plūmju sīrups 300gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.&nb...
5,89€
BIO Plūmju sula, bez cukura 1l iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu..
BIO Plūmju sula, bez cukura 1l iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gr...
5,89€
BIO Plūmju želeja 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kas apvieno ap 20 zemnieku saimniecībām no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, ..
BIO Plūmju želeja 500gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļ...
3,90€
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs apvieno vairakas zemnieku saimniecības no Vidzemes, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, augļu un zaļumu audzēš..
BIO Plūškoka ziedu sīrups 270gr iepakojumā kooperatīva Zaļais Groz...
3,79€
BIO Priežu čiekuru sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemē.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiski sertificētus dārzeņus, s..
BIO Priežu čiekuru sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais G...
2,55€
BIO Priežu pumpuru tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, ..
BIO Priežu pumpuru tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Groz...
3,79€
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļais Grozs".Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, dārzeņu, salātu, zaļum..
Bioloģiski audzētu priežu pumpuru sīrups 270gr no kooperatīva "Zaļ...
2,25€
Rabarberu sīrups 500gr iepakojumā no Z/S "Lūšēni" ..
Rabarberu sīrups 500gr iepakojumā no Z/S "Lūšēni" .....
2,55€
Raspodiņš  tēja 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi"..
Raspodiņš  tēja 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi".....
2,55€
Tēja raudene 30gr iepakojumā no z/s "Kalna Dārzi" ..
Tēja raudene 30gr iepakojumā no z/s "Kalna Dārzi" .....
3,52€
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. sa..
Bioloģiski audzētu Rožu ziedlapiņu sīrups 270gr iepakojumā no koop...
1,49€
Bioloģiski audzēti salāti 200gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemes novadā. ..
Bioloģiski audzēti salāti 200gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais G...
1,76€
Bio Salātu mix 150gr no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemes pusēSastāvā: Salāti, skābenes, rukola, pak-čoiKooperatīvs apvieno lielās un mazās Vidzemes zemnieku saimniecības...
Bio Salātu mix 150gr no kooperatīva Zaļais Grozs, Vidzemes pusēSas...
2,55€
BIO Sarkanā āboliņa tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dā..
BIO Sarkanā āboliņa tēja 20gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Gro...
3,98€
BIO Sarkanā ābolņa ziedu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku ..
BIO Sarkanā ābolņa ziedu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Za...
3,90€
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dārzeņu audzēš..
BIO sīpolu sīrups  270gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Kooperatī...
2,59€
TĒJA - Smiltšērkšķu lapas 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi"..
TĒJA - Smiltšērkšķu lapas 30gr iepakojumā no Z/s "Kalna dārzi".....
2,55€
BIO Fermentēta tēja Ābelīte (ābeļu,ķiršu, smiltsērkšķu, upeņu, aveņu, bumbieru lapu mix) 30gr iepakojumā kooeratīva Zaļais Grozs. ..
BIO Fermentēta tēja Ābelīte (ābeļu,ķiršu, smiltsērkšķu, upeņu, ave...
2,59€
BIO Tēja "Kazroze"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas oga..
BIO Tēja "Kazroze"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatī...
2,55€
BIO Tēja Plūmīte 30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas ogas, salāt..
BIO Tēja Plūmīte 30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļai...
2,55€
BIO Raibā tēja (sastāvā: smiltsērkšķu, upeņu, jāņogu, mežābeļu lapu mix) 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audz..
BIO Raibā tēja (sastāvā: smiltsērkšķu, upeņu, jāņogu, mežābeļu lap...
2,59€
BIO Tēja "Smaržīgā"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs apvieno Vidzemē esošās, bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, kuras audzē sezonas og..
BIO Tēja "Smaržīgā"  30gr papīra tūtas iepakojumā no kooperat...
2,35€
BIO Upeņu ievārījums 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Zaļais Grozs ir koopertatīvs Vidzemē, kurš apvieno bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības...
BIO Upeņu ievārījums 250gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs....
3,98€
BIO Upeņu lapu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs. Kooperatīvs Zaļais Grozs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras nodarbojas ar bioloģisku dārzeņu, o..
BIO Upeņu lapu sīrups 270gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs...
2,55€
BIO Upeņu lapu tēja 30 gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs". Kooperatīvs apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras ir bioloģiski sertificētas audzējot sezonas ogas..
BIO Upeņu lapu tēja 30 gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs"...
2,55€
BIO Vībotnes tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs.Kooperatīvs  apvieno Vidzemē esošās zemnieku saimniecības kuras nodarbojas ar bioloģisku augu, ogu. salātu, zaļumu un dārz..
BIO Vībotnes tēja 30gr iepakojumā no kooperatīva Zaļais Grozs...
3,99€
BIO Upenes žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs".Kooperatīvs "Zaļais Grozs" apvieno vairākas Vidzemē esošās zemnieku saimniecības, kuras audzē bioloģiskas sezonas ogas, gan tēja..
BIO Upenes žāvētas 100gr iepakojumā no kooperatīva "Zaļais Grozs"....
1,95€
Bioloģiski audzēti āboli - žāvēti no Z/S Kalna dārzi. ..
Bioloģiski audzēti āboli - žāvēti no Z/S Kalna dārzi. .....
2,40€
No bioloģiksi audzētu ķiploku - kaltētas šķēlītes 25gr iepakojumā no Z/S Kalna Dārzs..
No bioloģiksi audzētu ķiploku - kaltētas šķēlītes 25gr iepakojumā ...
4,95€
BIO Kaltēti ķiploku milti 50gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Lieliska piedeva ēdienam ķiploku vietā. ..
BIO Kaltēti ķiploku milti 50gr iepakojumā no Zaļais Grozs.Lieliska...
Rāda no 1 līdz 70 kopā 70 (Kopā lapu - 1)