Z/S Ieviņas


5,30€
Biezpiena sacepums "Īpašais" 500gr iepakojumā no Z/s Ieviņas,Mārsnena pagasta.Sastāvs : Pilnpiena biezpiens, sviests, kviešu milti, olas, cukurs. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu u..
Biezpiena sacepums "Īpašais" 500gr iepakojumā no Z/s Ieviņas,Mārsn...
4,20€
Biezpiena sacepums 600gr iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Sastāvā : Pilnpiena biezpiens, žāvēti augļi, kviešu milti, cukurs, lauku olasSaimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un gar..
Biezpiena sacepums 600gr iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagas...
0,59€
BIO bietes 500gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pi..
BIO bietes 500gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. ...
3,59€
BIO GHI sviests 200ml iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pi..
BIO GHI sviests 200ml iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagasta....
0,55€
BIO kartupeļi 1kg iepakojumā, šķirne Bella Rosa, no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošan..
BIO kartupeļi 1kg iepakojumā, šķirne Bella Rosa, no z/s Ieviņas, M...
1,35€
BIO Jaunie Kartupeļi mizoti vakuumā 1kg iepakojumā no Z/s Ieviņas. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā p..
BIO Jaunie Kartupeļi mizoti vakuumā 1kg iepakojumā no Z/s Ieviņas....
2,80€
BIO Mascarpone 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecīas Ieviņas, Mārsnēnu ppagasta.Z/S Ieviņas nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Krēms lieliski iederēsie..
BIO Mascarpone 200gr iepakojumā no zemnieku saimniecīas Ieviņas, M...
4,40€
BIO Mīkstā siera tītenīši vīnogu lapās 200gr iepakojumā no z/s Ieviņas.Z/S Ieviņas nāk no Mārsnēnu pagasta un nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Raksturoj..
BIO Mīkstā siera tītenīši vīnogu lapās 200gr iepakojumā no z/s Iev...
3,10€
BIO Mocarella siers 250gr iepakojumā no saimniecības Ieviņas, Mārsnēnu pagasts.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā ..
BIO Mocarella siers 250gr iepakojumā no saimniecības Ieviņas, Mārs...
1,45€
Bioloģisks pilnpiena biezpiens 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, kuras atrodas Mārsnēnu pagastā.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu g..
Bioloģisks pilnpiena biezpiens 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, ku...
0,80€
Bioloģiski audzēta piparmētra buntē no z/s Ieviņas...
Bioloģiski audzēta piparmētra buntē no z/s Ieviņas......
3,95€
BIO Siera bumbas " Austrumu gaumē"  300gr iepakojumā no Z/s Ieviņas.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Mīksts,svaigais siers, nedaudz sāļš, ar izteiktu..
BIO Siera bumbas " Austrumu gaumē"  300gr iepakojumā no Z/s I...
3,95€
BIO Siera bumbas " Paprika un dilles"  300 gr iepakojumā no z/s Ieviņas. Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Mīksts, svaigais siers, nedaudz sāļš. ..
BIO Siera bumbas " Paprika un dilles"  300 gr iepakojumā no z...
3,95€
Siera bumbas "Ķiploku" 300gr iepakojumā  no Z/S Ieviņas . Mīksts, svaigais siers, neduadz sāļš ar izteiktu ķiploku garšu. Burciņas pildītas ar BIO rapšu eļļu no Kalna rēķa ( meklēt sad..
Siera bumbas "Ķiploku" 300gr iepakojumā  no Z/S Ieviņas .&nbs...
2,94€
BIO Siers  " Amoliņš " 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu..
BIO Siers  " Amoliņš " 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņa...
2,94€
Siers "Baltais"  300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Siera raksturojums: Svaiga, tīra garša, siers bez acojuma. Sāļāks pie garozas, gandrīz nav sāļš pa vidu. Sena Latvieš..
Siers "Baltais"  300gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu pa...
3,05€
BIO Siers "Bizīte" 250gr iepakojumāno z/s Ieviņas. Siers ir šķiedrains kā Pik-NIK siers. Vidēji un vāji sāļš, nav sauss.Sastāva: bioloģisks govs pilnpiens, vāramā sāls, recināšanas fements..
BIO Siers "Bizīte" 250gr iepakojumāno z/s Ieviņas. Siers ir šķiedr...
2,94€
BIO Siers Brinza 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas .Z/S Ieviņas nāk no Mārsnēnu pagasta un nodarbojas ar bioloģisku govs piena pārstrādi un sezonas dārzeņu audzēšanu.Raksturojums:  sāļš svaig..
BIO Siers Brinza 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas .Z/S Ieviņas nāk ...
2,94€
BIO siers "Ķiploku" 300gr iepakojumā no Z/s Ieviņas, Mārsnēnu pagasta.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortiment..
BIO siers "Ķiploku" 300gr iepakojumā no Z/s Ieviņas, Mārsnēnu paga...
2,94€
BIO Siers kūpināts 300gr  vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas. Sieram piemīt raksturīgs dūmu aromāts. Sāļāks pie garozas, gandrīz nav sāļš pavidu. Siers ir bez acojuma. Pamatā sena latviešu r..
BIO Siers kūpināts 300gr  vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas. ...
2,94€
BIO siers "Panīrs" 300gr vakuuma iepakojumā no Z/S Ieviņas.Siera raksturojums: maiga sviesta garša. Gatavots pēc senas Indijas receptes.Sastāvā: Govs pilnpiens ..
BIO siers "Panīrs" 300gr vakuuma iepakojumā no Z/S Ieviņas.Siera r...
2,49€
Bioloģisks siers Siers "Raibulis" 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta. Svaiga, pikanta, raksturīgu  pielikto garšvi..
Bioloģisks siers Siers "Raibulis" 300gr iepakojumā no z/s Ieviņas....
2,80€
Šis ir dažādu BIO sieru asorti, kas ideāli iederēsies ballītēs vai kā cienasts braucot ciemos. 300gr iepakojumā sieru asorti ir izveidojusi z/s Ieviņas no Mārsnēnu pagasta. Saimniecība noda..
Šis ir dažādu BIO sieru asorti, kas ideāli iederēsies ballītēs vai...
1,69€
BIO Svaigais siers smērējams 200gr iepakojumā no Z/s Ieviņas. Mīksts, svaigs siers, nedaudz sāļš.Bioloģiki sertificēta zemnieku saimniecība "Ieviņas" no Mārsnēnu pagasta.Sastāvā: Govs pilnpiens,..
BIO Svaigais siers smērējams 200gr iepakojumā no Z/s Ieviņas. Mīks...
1,29€
BIO Vājpiena biezpiens 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas Mārsēnu novadā.Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā s..
BIO Vājpiena biezpiens 300gr vakuuma iepakojumā no z/s Ieviņas Mār...
1,89€
Cepumi ar sieru 200gr iepakojumā z/s Ieviņas.Cepumiem piemīt izteikta siera garša. Sastāvā bio siers, bio sviests, un kviešu bio milto..
Cepumi ar sieru 200gr iepakojumā z/s Ieviņas.Cepumiem piemīt iztei...
1,65€
Kausētais siers 200gr iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagastaSaimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sortimentā pie..
Kausētais siers 200gr iepakojumā no Z/S Ieviņas, Mārsnēnu pagastaS...
1,10€
BIO Bietes 1kg iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar bioloģisku sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,savā sort..
BIO Bietes 1kg iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Sa...
0,89€
BIO Bietes vārītas vakuumā 500gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnēnu novada. Saimniecība nodarbojas ar sezonas dārzeņu un garšaugu audzēšanu un bioloģisku govs piena produktu gatavošanu ,sa..
BIO Bietes vārītas vakuumā 500gr iepakojumā no z/s Ieviņas, Mārsnē...
Rāda no 1 līdz 29 kopā 29 (Kopā lapu - 1)